Get Adobe Flash player

 

Rusza kolejna akcja odbioru gabarytów

kontenery na gabarytyJak pozbyć się legalnie i ekologicznie kłopotliwych odpadów gabarytowych? Kilka razy w roku Urząd Gminy Kołbaskowo podstawia specjalne kontenery na tego typu odpady do wszystkich swoich miejscowości. Można z nich skorzystać bezpłatnie. W wyznaczonych miejscach będzie można wrzucać zniszczone sprzęty domowe, stare meble oraz inne odpady. Kontenery dostarczone zostaną w piątek popołudniu, a odebrane w poniedziałek rano.

Czytaj więcej...

Żłobek i przedszkole "Nana" zapraszają !

nanaAkademia Maluszka powstała w 2009 roku i od tej pory cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców oraz dzieci. Od 4 lat placówka mieści się w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole". Tutaj w komfortowych warunkach opiekę i wychowanie znajdują dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja na nowy rok szkolny 2015-2016.

Czytaj więcej...

Radosnych Świąt !

wielkanoc 2015 Zbliża się czas świąt wielkanocnych. Mamy nadzieję, że najbliższe dni miną Wam w rodzinnej i ciepłej atmosferze, pełnej radości i pozytywnej refleksji. Niech świąteczny czas będzie dla Was nie tylko okresem korzystania ze szczęśliwych chwil i wyjątkowych przysmaków, ale również źródłem energii na kolejne miesiące tego roku.

Czytaj więcej...

Przedszkole "Fale" zaprasza !

fale 1Przedszkole Fale to placówka edukacyjna na najwyższym poziomie, pod względem merytorycznym, lokalowym oraz doświadczenia i kwalifikacji kadry pedagogicznej. Placówki są zlokalizowane w nowoczesnym, nowo wybudowanym budynku przy ul. Rodzinnej 1 w Przylepie (przedłużenie ul. Okulickiego na Gumieńcach w kierunku Stobna).

Właśnie rozpoczął się nabór do grup 3, 4 i 5-cio latków. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową placówką.

Czytaj więcej...

Pomóż Marcinowi jednym procentem

1 proc dla marcinaByć może 1% podatku dochodowego to niewielka kwota. Ale przemnożona przez kilkuset ofiarodawców urasta do konkretnej sumy, a ta - może zmienić jakość życia chorego dziecka. Od ponad roku Marcin Lisiecki z Przecławia zmaga się z groźną cukrzycą typu 1. To choroba metaboliczna, której głównym objawem jest wysokie stężenie cukru we krwi, a leczenie polega na intensywnej insulinoterapii.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do przedszkola "Wyspa Malucha"

wyspa-maluchaMamy dobrą wiadomość dla wszystkich rodziców z Przecławia, Warzymic i okolic. Od 2 marca 2015r rozpoczyna się nowa rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola i Żłobka "Wyspa Malucha". Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą tej wyjątkowej placówki.

 

Czytaj więcej...

Jeden procent dla Patrycji

1 proc dla patrycjiNadchodzi czas składania zeznań podatkowych za 2014 rok. Jak co roku możemy przeznaczyć 1% naszego podatku na dowolnie wybraną Organizację Pożytku Publicznego. Wybór jest ogromny. Na wsparcie podatników liczy prawie 7000 takich organizacji. Warto jednak zastanowić się czy nie pomóc konkretnej osobie z naszej okolicy. Na każdą złotówkę z podatku czeka 17-letnia Patrycja Wątróbka ze Smolęcina która od lat wymaga leczenia i kosztownej rehabilitacji.    

Czytaj więcej...

Adaś czeka na 1%

adas 1 procentKażdy z nas raz do roku może zrobić co chce z częścią swojego podatku. Na 1% czeka kilka tysięcy Organizacji Pożytku Publicznego. Od kilku lat portal Przeclaw24.pl namawia do udzielenia pomocy mieszkańcom naszej gminy - naszym sąsiadom. 13-letni Adam Biela z Przecławia cierpi na rozszczep kręgosłupa i wodonercze. Jest sparaliżowany od pasa w dół i porusza się wyłącznie na wózku.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

 1. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
 2. Zagłosuj na naszych przedszkolaków w konkursie ekologicznym!
 3. Najlepsze przebrania halloweenowe nagrodzone !
 4. Jeśli Andrzejki - to tylko w Dworskim !
 5. Kołbaskowo przystąpi do programu Szczecińskiej Karty Rodzinnej
 6. Zapraszamy na "Dzień Otwarty" w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
 7. IV konkurs wiedzy o naszej okolicy
 8. Zostań piłkarzem Victorii Przecław
 9. Kawiarenka Dla Mam - rusza ponownie !
 10. Zaadoptuj kociaka ze schroniska !
 11. Przezorny i ubezpieczony na wakacje
 12. Karta dużej rodziny w gminie Kołbaskowo
 13. Projekt „EKO-OBYWATEL”
 14. Kurs podstaw komputera w Przecławiu
 15. Zapraszamy na Piknik Służb Mundurowych
 16. Sezon grillowy
 17. Konkurs na najpiękniejszą palmę [fotorelacja oraz wyniki]
 18. W naszej okolicy jest przedszkole i szkoła inne niż wszystkie !
 19. "Kawiarenki dla Mam" w Przecławiu.
 20. Znów budują na Warszewie
 21. Mamy dla Was 10 płyt !
 22. Akademia Maluszka "Nana" zaprasza !
 23. Migracja portalu - czyli do trzech razy sztuka
 24. Adaś Biela czeka na 1%
 25. 1% dla Kuby Kalinowskiego
 26. Pomóż Patrycji jednym procentem
 27. Zapraszamy na zabawę taneczną
 28. Promujemy naszych : 187 - "Ciąg Dalszy Nastąpi"
 29. Twoje podatki wrócą do Ciebie
 30. Wygrała Joanna Marć - była bezkonkurencyjna !
 31. Rozstrzygnięcie konkursu halloweenowego
 32. Rusza jesienny konkurs wiedzy o naszej okolicy
 33. Kurs podstaw komputera w Przecławiu
 34. Kiedy przepada zaległy urlop ?
 35. Dziś Patrycja ze Smolęcina kończy 16 lat
 36. "Mała Miss i Mały Mister Gminy" - zapisy
 37. Edukacja na wakacjach - zapraszamy na półkolonie w Ostoi
 38. Przeprowadzka siłowni, budowa chodnika.
 39. To już trzecie urodziny portalu !
 40. Przedszkole i szkoła "Fale" oraz szkoła "Nawigator" zapraszają!
 41. Wykończenie mieszkania, bez wykończenia siebie - możliwe?
 42. Młodzi mają dość mieszkania z rodzicami
 43. Jeden procent dla Kuby z Rajkowa
 44. Przedszkole "Wyspa Malucha" zaprasza !
 45. Zapłać podatek tam gdzie mieszkasz
 46. Ferie zimowe w ośrodku w Ostoi
 47. Sonda : Szukamy ulubionego sklepu osiedlowego
 48. Odkryj wyjątkowy sklep "1001 PIW"
 49. Pomóżmy SP47 wygrać remont sali gimnastycznej.
 50. Zaczynamy jesienny konkurs wiedzy o naszej okolicy !
 51. Festyn w Warniku - dobra zabawa mimo niepogody
 52. Jesienna akcja odbioru gabarytów
 53. Konkurs filmowy i fotograficzny
 54. Kurs komputerowy - edycja jesień 2012
 55. Zaproszenie na konkurs "Dobre Smaki"
 56. Pomysł na weekend : Smętowice
 57. Gmina inwestuje w miejsca wypoczynkowe.
 58. Którędy nad morze bez korków ?
 59. Zapisz dziecko na półkolonie
 60. Wakacyjne warsztaty edukacyjne w Ostoi
 61. Już niedługo "Kiełbaskowo w Kołbaskowie"
 62. Fotorelacja z Tygodnia Bibliotek 2012
 63. Pomysł na weekend : ZOO w Eberswalde
 64. Konkurs na wiersz o bibliotece
 65. Zapisz się na naukę języka obcego !
 66. Święta Wielkanocne na biało
 67. Czas na porządki - odbiór odpadów wielkogabarytowych.
 68. Pora na zmianę opon na letnie!
 69. Uwaga - konkurs wiedzy o naszej okolicy !
 70. Zapisz dziecko do przedszkola
 71. Akcja "Z książką do czytelnika"
 72. Ostatki w Przecławiu i w Kołbaskowie
 73. Pamiętajmy o dokarmianiu ptaków zimą
 74. Pomysł na wycieczkę : Oceanarium w Stralsund
 75. Marzenia się spełniają. Patrycja będzie mieć protezę!
 76. Premiera albumu "Mixtape Oparty Na Faktach"
 77. Jeden procent dla Patrycji Wątróbki
 78. Jeden procent dla Adasia Bieli
 79. Nakręć film - wygraj wycieczkę do Włoch.
 80. Przeprowadzka na Facebook'u
 81. Zakaz odpalania fajerwerków
 82. Promujemy naszych : 187 - "Kolejny Dzień"
 83. Tak pomaga jeden procent :)
 84. Zostaw swój podatek w Kołbaskowie!
 85. Wyślij świąteczną "szlachetną paczkę"
 86. Zagłosuj na najlepsze halloweenowe przebranie !
 87. Wypełnij ankietę czytelnika biblioteki
 88. Warzymice posprzątały. Przecław też.
 89. Przyjdź na spotkanie z poczytną pisarką
 90. Patrycja potrzebuje naszej pomocy !
 91. Sprzedaj niepotrzebne rzeczy na pchlim targu
 92. Folwark Skarbimierz - pomysł na weekend
 93. Sprawdź czy masz ważny dowód osobisty
 94. Przecław Happy Singers
 95. "KLUB dla MAMY". Zapraszamy !
 96. Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej
 97. Zostań ławnikiem sądowym
 98. Wkrótce wyjazdy nad morze, a obwodnice w budowie
 99. Zapisz się na gminny rajd rowerowy

Polecamy :

ufo

!!! NOWY ADRES BIURA !!!
OC od 233 zł. + ASS i NNW GRATIS!
Najwyższe odszkodowania!
PUNKT KSERO
Zapraszamy!!!

więcej

  

nana-14

 Żłobek dla dzieci od 6mca do 4lat
Atrakcyjne ceny !
Ostatnie wolne miejsca !

więcej

marcpol7

MARC POL
sprzedaż i transport piasków i kruszyw
usługi sprzętowe
tel: 601 - 870 -930

sloneczne tarasy

 

Atrakcje dla dzieci

 • TWP oddział w Szczecinie zaprasza dzieci w wieku od 6 roku życia na warsztaty kulinarne Akademia Małego Kucharza. Miejsce zajęć – pracownia gastronomiczna w budynku WZDZ przy pl. Kilińskiego 3. Koszt 70 zł jedno spotkanie, udział w całej 1 edycji (4 spotkania) – 250 zł, karnet roczny na wszystkie 4 edycje – 900 zł. Warsztaty [...] [...]

 • [ 17 października 2015; ] Teatr Lalek Pleciuga (pl. Teatralny 1) zaprasza na warsztaty plastyczne, na których zjawią się bajkowe postacie z papierowego królestwa. Sobota (17.10.) godz. 15.00. Zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 6 lat. Zapisy edukacja@pleciuga.pl i pod nr. tel. 91 44 55 114. [...]