medentes przeclaw

Logowanie

Szukaj w portalu

Ucieczka, wypadek i śmierć na miejscu

wypadek bedargowo 1Dziś wieczorem w Będargowie doszło do tragicznego wypadku. Na drodze wyjazdowej w kierunku Stobna doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca jednego z nich zmarł na miejscu. Drugi z nich przeżył. Na miejscu pracują strażacy, policja, pogotowie. Jest także prokurator. Droga powiatowa w tym miejscu jest zamknięta i z pewnością będzie jeszcze nieprzejezdna przez kilka godzin nocnych.

Czytaj więcej...

Policyjna wizja lokalna w Przecławiu [FOTO i WIDEO]

wizja lokalna policjiWczoraj późnym wieczorem policjanci dokonali wizji lokalnej w okolicach przystanku autobusowego. W zeszły czwartek doszło tutaj do zdarzenia w którym policjanci użyli paralizatora wobec osoby stojącej na przystanku. Kilka godzin później mężczyzna zmarł. Obecnie trwają postępowania wyjaśniające całe zdarzenie.

 

Czytaj więcej...

Policjanci użyli paralizatora. Mężczyzna zmarł.

policja przeclawDo zdarzenia doszło na przystanku autobusowym w Przecławiu przy drodze krajowej nr 13. Policjanci chcieli wylegitymować mężczyznę, który wyglądał na pijanego. 30 latek nie chciał pokazać dokumentów i zachowywał się agresywnie. Funkcjonariusze użyli paralizatora. Mężczyzna trafił do szpitala. Dziś nad ranem mężczyzna zmarł.

 

Czytaj więcej...

Wielkanocne pakowanie w Przecławiu

wielkanocne pakowanieKolejny rok Fundacja Polskich Wartości pomaga Rodakom na Litwie. Na święta wielkanocne trafi do nich kilkaset paczek z żywnością. To w ramach akcji "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach". Będzie ich ponad 300 i wszystkie wyjadą jeszcze tej nocy z Przecławia.

Czytaj więcej...

Biegamy, pływamy, tańczymy, gramy w piłkę [DUŻO ZDJĘĆ]

biegamy tanczymy plywamyCzyli na sportowo. Tak mijają zimowe weekendy naszych mieszkańców. Mimo braku śniegu, marcowych przymrozków i porywistego wiatru wychodzimy z domów. Uprawiamy sporty przeróżnych dyscyplin. Jeździmy nawet w najbardziej odległe miejsca Polski, aby reprezentować Przecław lub gminę Kołbaskowo. Brawo nasze zdolne dzieci. BRAWO MY.

Czytaj więcej...

VIII Szczecińskie Spotkanie Flażolecistów - muzyczny prezent dla Babć i Dziadków

VIII spotkanie flazolecistowPo raz ósmy flażoleciści z Przecławia, kilku szkół szczecińskich i z powiatu polickiego wzięli udział w koncercie w ramach Szczecińskiego Spotkania Flażolecistów, który odbył się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ten specjalny koncert, był kolejny raz dedykowany babciom  i dziadkom z okazji nadchodzącego ich święta. Wydarzenie odbyło się wyjątkowo tydzień wcześniej niż zwykle, czyli w sobotę, 13 stycznia, ponieważ pierwszy termin ferii dla uczniów województwa zachodniopomorskiego, po raz trzeci wymusił na organizatorach przyspieszone świętowanie.

Czytaj więcej...

Oby obwodnica była na czas.

obwodnica dk13 podpisanaSzczeciński Energopol wybuduje obwodnicę naszych dwóch zakorkowanych miescowości. W piątek, 9 marca uroczyście podpisano umowę na budowę nowego wyjazdu ze Szczecina w kierunku południowym - do autostrady A6. Dzięki nowemu przebiegowi droga krajowa nr 13 ominie Przecław oraz Warzymice. Trzymamy kciuki za powodzenie tej oczekiwanej od lat inwestycji i oby droga została oddana kierowcom na czas.

Czytaj więcej...

Bardzo dobry wynik na koncie WOŚP w Przecławiu.

WOSP 2018 finalTo był trudny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Kołbaskowo. Po raz pierwszy od dłuższego czasu, termin wypadł podczas ferii zimowych. W naszym województwie przerwa zimowa wypadła wyjątkowo wcześnie. Organizatorzy martwili się o frekwencję i wynik. Niepotrzebnie.

Czytaj więcej...

Seniorzy pożegnali karnawał (DUŻO ZDJĘĆ)

bal seniora 2018W tym roku karnawał jest niestety wyjątkowo krótki. W ostatnim jego tygodniu, na kilka dni przed "śledzikiem" odbyły się "Bale Seniora Gminy Kołbaskowo". Od kilka lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem. Bierze w nich udział nawet trzysta osób z naszych okolic. Dlatego impreza po raz kolejny odbywa się w dwóch terminach.

Czytaj więcej...

Podsumowanie roku 2017. Najpopularniejsze artykuły.

podsumowanie 2017Rok 2017 już za nami. Pora na krótkie podsumowanie, co wydarzyło się w naszej okolicy i co przykuło największą uwagę czytelników. Na portalu przeclaw24.pl przez cały roku pojawiło się w sumie 160 artykułów o przeróżnej tematyce. Oto najpopularniejsza dwunastka.

Czytaj więcej...