logo gif 10lat

Open menu

46 items tagged "dzieci"

Wyników 1 - 20 z 46

Już w najbliższą sobotę dużo atrakcji dla dzieci

Category: w wolnym czasie

zabawa kontra dzieciakiRusza trzecia edycja „Zabawy kontra dzieciaki”. To wydarzenie, które odbędzie się 2 września na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Podczas imprezy odbędą się liczne gry, konkursy, zabawy familijne oraz III Bieg na Szczęście – PaTaTaJ.

 

300 paczek dla dzieci już rozwiezione.

Category: wydarzenia i kronika

Paczki01To był pracowity grudzień dla Pani Joanny i Eweliny z naszej gminy. Panie postanowiły zebrać słodycze dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, Domu Samotnej Matki oraz podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzięki aukcji zakrojonej na całym obszarze Powiatu Polickiego udało się przygotować prawie 300 paczek.

Gmina zamyka obiekty sportowe i place zabaw

Category: wydarzenia i kronika

zamkniete place zabawTo jest kolejny krok w walce z epidemią koronawirusa. Gmina Kołbaskowo zamyka wszystkie obiekty sportowe, rekreacyjne, siłownie plenerowe i place zabaw. Podobne kroki czynią spółdzielnie i zarządcy osiedli. Miejsca te będą kontrolowane przez Straż Gminną i Policję.

 

10 stycznia zagramy znów z Orkiestrą

Category: co, gdzie, kiedy ?

wosp2016W drugą niedzielę Nowego Roku w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przez cały dzień będą kwestować wolontariusze i zbierać do puszek pieniądze - tym razem na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Nie inaczej będzie w Przecławiu, gdzie w szkole podstawowej odbędzie się gminny finał imprezy połączony z koncertami, licytacją oraz zbiórką datków.

14 grudnia "GRAMY - POMAGAMY"

Category: co, gdzie, kiedy ?

gramy-pomagamyTo będzie powtórka zeszłorocznej akcji, mająca na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z naszej gminy. Organizatorzy akcji ciągle czekają na zgłoszenia dzieci potrzebujących pomocy. Impreza odbędzie się w niedzielę 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Pomóżmy razem !

 

Rekord na koncie WOŚP w Przecławiu !

Category: wydarzenia i kronika

22-final-wosp12 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mimo nie najlepszej pogody, mieszkańcy gminy licznie odwiedzili Szkołę Podstawową w Przecławiu. Odbyły się tam liczne występy artystyczne i aukcje. Całość wpływów ze sprzedaży i licytacji zasiliła konto orkiestry. A zebrano rekordową kwotę !

Wielka Orkiestra zagra także u nas.

Category: co, gdzie, kiedy ?

WOSP-201412 stycznia 2014 roku w całym kraju odbędzie się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagra ona również w Gminie Kołbaskowo. W tym dniu 43 wolontariuszy będzie kwestować w szkołach w Przecławiu, Będargowie i Kołbaskowie. Pieniądze będą także zbierane do puszek na terenie osiedli, obiektów handlowych oraz w mniejszych miejscowościach gminy. Centralna impreza będzie miała miejsce w Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Zagraliśmy - pomogliśmy! 12 tysięcy złotych dla naszych sąsiadów.

Category: wydarzenia i kronika

zagralismy-pomoglismy1 grudnia cała gmina Kołbaskowo zagrała dla piątki swoich młodych mieszkańców. W szkole podstawowej w Przecławiu odbyła się całodniowa impreza pod nazwą "Gramy - Pomagamy". Był turniej halowej piłki nożnej, występy artystyczne, kiermasze, licytacje oraz zbiórka pieniędzy. A to wszystko dla Klaudii, Magdy Patrycji, Kuby i Nikoli. W sumie zebrano prawie 12.000 zł.

1 grudnia "GRAMY - POMAGAMY"

Category: co, gdzie, kiedy ?

gramy-pomagamy--To będzie powtórka zeszłorocznej akcji, mająca na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację pięciorga chorych dzieci. Wszystkie mieszkają w naszej gminie, są naszymi sąsiadami. Wszystkie potrzebują pomocy. Czekamy na Państwa w niedzielę 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Pomóżmy razem.

13 stycznia - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Category: co, gdzie, kiedy ?

wosp-kolbaskowo13 stycznia 2013 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Gminie Kołbaskowo. W tym dniu młodzi wolontariusze będą kwestować w szkole w Przecławiu, w Kołbaskowie, na terenie osiedli oraz mniejszych miejscowościach gminy. Centralna impreza będzie miała miejsce w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie. Także w Szkole w Przecławiu odbędą się aukcje oraz występy artystyczne naszej młodzieży.

Zapisz dziecko na półkolonie

Category: w wolnym czasie

polkolonie-2012Zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, język angielski - to program półkolonii organizowanych dla młodych mieszkańców Gminy Kołbaskowo. W programie także wyjazd do kina, Centrum Wodnego "Laguna", Parku Linowego "Tarzania" oraz inne atrakcje.

Bezpieczna sobota w CH Auchan

Category: co, gdzie, kiedy ?

bezpieczna-sobota-auchanSymulator dachowania, kontrolowane wybuchy przeprowadzone przez specjalnego robota, znakowanie rowerów, pokazy służb ratowniczych, a nawet mammobus - to tylko przykłady atrakcji rodzinnego festynu, który odbędzie się 2 czerwca w Kołbaskowie. Impreza pod hasłem "Bezpieczna sobota" potrwa od godz. 12.00 do 16.00 w Centrum Handlowym Auchan.

Wakacyjne warsztaty edukacyjne w Ostoi

Category: w wolnym czasie

edukacja-na-wakacjach-2012Wzorem zeszłorocznych wakacji - także w tym roku ośrodek w Ostoi zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty edukacyjne. W tym roku przygotowano dwa programy warsztatów: przyrodnicze i surwiwalowe. Zajęcia mają formę półkolonii i łączą w swoim programie naukę i zabawę.

Pomysł na weekend : ZOO w Eberswalde

Category: w wolnym czasie

zoo-eberswaldeNie trzeba się wybierać aż do Poznania i stać w zatłoczonych korkach.  Piękne ZOO mamy tuż za niemiecką granicą. Dojazd do Eberswalde jest wyjątkowo dogodny, niemiecką autostradą A11 dojedziemy tam w niecałą godzinę. Tylko uwaga - w dniu wolne od pracy warto pojawić się tam wcześniej aby uniknąć długich kolejek do kas.

Nakręć film - wygraj wycieczkę do Włoch.

Category: w wolnym czasie

z-europa-na-ty-konkursStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dobre Gminy" ogłasza konkurs filmowy pod nazwą "Z Europą na Ty". Skierowany on jest dla mieszkańców naszej i sąsiednich gmin. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na festiwal filmów krótkometrażowych do Włoch. W zeszłorocznej edycji uczniowie z Przecławia zajęli 2 i 3 miejsce.

Zapraszamy na zabawę halloweenową

Category: co, gdzie, kiedy ?

zapraszamy-na-halloweenZapraszamy wszystkie dzieciaki z całej gminy Kołbaskowo, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloweenową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie m.in. halloweenowa ścieżka zadaniowa oraz internetowy konkurs na najlepsze przebranie.

Powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY

Category: co, gdzie, kiedy ?

klub-dla-mamy-wrzesienW środę 28 września o godzinie 18:00 zapraszamy na powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie specjalistka ds. żywienia z firmy "DietaBar". Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Ze względu na wydłużoną pracę świetlicy środowiskowej - od września spotkania będą rozpoczynać się o godz 18:00.

"KLUB dla MAMY". Zapraszamy !

Category: w wolnym czasie

klub-dla-mamy-czerwiecW najbliższą środę 29 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie dietetyk - specjalista ds. żywienia z Poradni Żywieniowej VITEA. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

Tak się bawiliśmy na Gminnym Dniu Dziecka

Category: wydarzenia i kronika

GminnyDzienDziecka-To już kolejny weekend z rodzinną imprezą na gospodarstwie agroturystycznym w Smętowicach. Tym razem organizatorzy skoncentrowali się wyłącznie na zapewnieniu jak największych atrakcji dla najmniejszych mieszkańców gminy Kołbaskowo. Pogoda dopisała - a nawet za bardzo - było upalne słońce i 35 stopni w cieniu. Dla ochłody można było polewać się wodą z wozów strażackich. 

Zaproszenie na Dzień Dziecka w Smętowicach

Category: co, gdzie, kiedy ?

dzien-dziecka-smetowicePrzed nami kolejna impreza, w najbliższą niedzielę 5 czerwca odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. Organizator imprezy - Urząd Gminy Kołbaskowo zaplanował w tym dniu moc atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Jedną z nich będzie "zorbing" - czyli toczenie się wewnątrz przezroczystej kuli o średnicy 3,5m. Impreza odbędzie się na Gospodarstwie Agroturystycznym w Smętowicach od godz 12:00 do 19:00