logo gif 10lat

Open menu

43 items tagged "miesięcznik"

Wyników 1 - 20 z 43

Ukazał się kwietniowy numer "Aktualności Gminy Kołbaskowo"

Category: lokalne wydawnictwa

aktualnosci gminy kolbaskowoWłaśnie ukazał się 27 numer miesięcznika "Aktualności Gminy Kołbaskowo", w którym znajdziemy w wiele informacji z naszego regionu. Kwietniowa gazetka gminna czeka, tak jak zawsze, w skrzynkach pocztowych. Zapraszamy do lektury.

 

Kto wydaje miesięcznik gminakołbaskowo.info ?

Category: nasze sprawy

kolbaskowo info 5W ostatni weekend ukazał się kolejny numer miesięcznika gminakołbaskowo .info sygnowany jako dodatek do Tygodnika Polickiego. O niskiej jakości przedstawianych w nim treści i pseudo-rewelacji "z kołbaskowskich pół i łąk" wielu mogło już się przekonać nie raz. Okazuje się jednak, że ostatni z numerów pojawił się kompletnie nielegalnie. A właściciel tygodnika - Grzegorz Świstak - poinformował, że logo i stopka redakcyjna zostały użyte bez jego zgody. Sprawę "lokalnej partyzantki" będzie badać policja.

 

Pożegnanie z "Pulsem Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

czerwcowy puls w skrzynkachChciałoby się, jak co miesiąc, napisać na portalu, że "właśnie ukazał się nowy numer Pulsu Przecławia". W marcu 2015 świętowalibyśmy kolejne, tym razem piąte urodziny wydawanego na terenie gminy bezpłatnego miesięcznika. Niestety w nowym roku kolejne numery już się nie ukazały. Wydawca zawiesił działalność.

Listopadowy Puls Przecławia już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

pp-listopadWłaśnie ukazał się 48 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w wiele informacji z naszego regionu. Listopadowa gazetka czeka, tak jak zawsze, w skrzynkach pocztowych - pod warunkiem, że przebijecie się przez stos reklamówek przedwyborczych i przedświątecznych gazetek z hipermarketów. Zapraszamy do lektury.

47 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-pazdziernik-2014-W ostatni weekend ukazał się październikowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Gazetka od ponad czterech lat bezpłatnie trafia do skrzynek Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.

Wrześniowy Puls już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-46-Właśnie ukazał się 46 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Od ponad czterech lat gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. Zapraszamy do lektury.

Wakacyjny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-45-Mamy już w skrzynkach pocztowych wakacyjny numer "Pulsu Przecławia". Ten bezpłatny miesięcznik o nakładzie 3000 egzemplarzy trafia do mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz kilku mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Jeśli ktoś aktualnie przebywa na wakacjach to zapraszamy do pobrania aktualnego numeru w wersji .pdf z naszej strony.

Czerwcowy Puls już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

czerwcowy-puls-w-skrzynkachW ostatni weekend ukazał się 44 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Ten lokalny periodyk od ponad 4 lat trafia bezpłatnie do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz niektórych mniejszych miejscowości Gminy Kołbaskowo. Zapraszamy do lektury.

43 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-43-W ostatni weekend ukazał się majowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Gazetka od ponad czterech lat bezpłatnie trafia do skrzynek Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.

Cztery lata "Pulsu Przecławia" !

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-42-W połowie marca 2010 roku ukazał się pierwszy numer miesięcznika "Puls Przecławia". Do dziś doczekaliśmy się 42 numerów tej bezpłatnej gazetki, która trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. W ostatni weekend ukazał się kolejny numer. Redakcji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ukazał się kolejny numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

plus-przeclawia-41-W ostatni weekend ukazał się 41 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Jak zawsze znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic.

Czterdziesty "Puls" w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-40-Ukazał się czterdziesty numer "Pulsu Przecławia". Styczniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafił już do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy jubileuszowego numeru ... i czekamy na następne.

Wyszedł świąteczny "Puls Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-39-W ostatni weekend ukazał się 39, przedświąteczny numer "Pulsu Przecławia". Grudniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. I tak już od ponad 3 lat.

Poszukaj w skrzynce listopadowego "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-38-Właśnie ukazał się 38 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Ten lokalny periodyk od ponad 3 lat trafia bezpłatnie do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz niektórych mniejszych miejscowości Gminy Kołbaskowo. Zapraszamy do lektury.

Ukazał się kolejny numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-37-W ostatni weekend ukazał się 37 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Jak zawsze znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Obecnie jest to jedyne czasopismo, które regularnie ukazuje się na terenie Gminy Kołbaskowo. Nakład miesięcznika to 3000 egzemplarzy. Gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic.

36 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-36-Właśnie ukazał się wrześniowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Jest to jedyne czasopismo, które regularnie ukazuje się na terenie Gminy Kołbaskowo. Obecny nakład miesięcznika to 3000 egzemplarzy + około 300 pobrań w formacie pdf z naszej strony. Gazetka trafia do naszych skrzynek bezpłatnie.

Wakacyjny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-35-Mamy już w skrzynkach pocztowych wakacyjny numer "Pulsu Przecławia". Ten bezpłatny miesięcznik o nakładzie 2500 egzemplarzy trafia do mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz kilku mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Jeśli ktoś aktualnie przebywa na wakacjach to zapraszamy do pobrania aktualnego numeru w wersji .pdf z naszej strony.

Ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-34Właśnie ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia". Najnowszy numer bezpłatnego miesięcznika powinien się znaleźć w skrzynkach mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy.


Trzy lata "Pulsu Przecławia" !

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-34-Trzy lata bije "Puls Przecławia". Właśnie ukazał się trzydziesty czwarty jubileuszowy numer tego lokalnego periodyku. Każdy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy ... i czekamy na następne.

Przedstawiamy wielkanocny "Puls Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

wielkanocny-puls-przeclawiaJuż prawie trzy lata ukazuje się na naszych osiedlach bezpłatny miesięcznik "Puls Przecławia". W ostatni weekend ukazał się właśnie marcowy - wielkanocny numer. Gazetka dociera bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.