logo gif 10lat

Open menu

reklama w Przeclaw24.pl

Reklama w Przeclaw24.pl

odkryj-reklamepowodzenieOdkryj reklamę w portalu przeclaw24.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową serwisu przeclaw24.pl. Polecamy skuteczne banery reklamowe, cieszące się sporym zainteresowaniem teksty sponsorowane oraz wizytówki na stronie startowej. Reklama w przeclaw24.pl jest nie tylko skuteczna, ale i atrakcyjna cenowo.

 

 

strona startowa

 

Portal Przeclaw24.pl - jest największym portalem internetowym dla mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz całej Gminy Kołbaskowo. Na życzenie klienta możemy przygotować niestandardowe i nietypowe formy promocji i reklamy. Dla stałych klientów oferujemy dodatkowe rabaty.

 


Pobierz ofertę z cennikiem reklamy - cennik plik pdf 0,9Mb

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Skontaktuj się z nami emailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

telefonZadzwoń pod numer telefonu : 91 852 11 65

 

 

 

Uspotkaniemów się na spotkanie. Przyjedziemy, doradzimy.

 

 

 

 

 

Portal przeclaw24.pl wyróżnia się bogatą zawartością od 2010 roku opublikowaliśmy już ponad dwa tysiące artykułów. Strona ciągle zyskuje na popularności i dobrze pozycjonuje się w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google. Prowadzimy również bardzo popularny fanpage na Facebooku, który ma obecnie ponad 4000 fanów.

 

 

 

Materiał reklamowy sfinansowany z KWW KPGK

Pin It