logo gif 10lat

Open menu

współpraca

Współpraca i patronat medialny

Zasady patronu medialnego.
Portal Przeclaw24.pl jest otwarty na szeroką współpracę z organizatorami imprez i wydarzeń kulturalnych. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą. Współpraca na zasadach patronu medialnego funkcjonuje na prostych i oczywistych zasadach. Zamieszczamy na stronie startowej publikację o nadchodzącym wydarzeniu, na podstawie treści i grafiki wspólnie opracowujemy artykuł. Dodatkowo umieszczamy logo i link do strony związanej z imprezą a na koniec publikujemy relację i ewentualnie fotografie. Ze strony organizatora oczekujemy umieszczenia naszego logo na materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej. Dla konieczności utworzenia foto-relacji oczekujemy bezpłatnego zaproszenia oraz akredytacji na imprezę. Wszystkie dalsze warunki są do uzgodnienia - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Grzegorz Smolicz
Administrator Portalu Przeclaw24.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lubisz i chcesz pisać ? Przyłącz się.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do publikacji własnych materiałów o tematyce związanej z naszą okolicą. Można przesyłać teksty na adres emailowy - jeśli będą ciekawe, obiektywne zostaną opublikowane oraz podpisane (nazwiskiem lub pseudonimem). Osoby stale współpracujące mogą otrzymać status i uprawnienia redaktora i pisać bezpośrednio po zalogowaniu.
Obecnie poszukujemy osoby która interesuje się sportem i chciałaby prowadzić dział sportowy - mecze gminnaych klubów sportowych takich jak Victoria 95 Przecław, KP Przecław (piłka nożna) a także innych dyscyplin jak siatkówka mężczyzn, siatkówka kobiet czy innych dyscyplin. Poszukujemy także osoby zainteresowanej historią, która poprowadzi dział "nasze okolice dawniej i dziś" - dotrze do danych i zdjęć historycznych naszej okolicy. Ciągle pracujemy nad tematem koleji wąskotorowej która przebiegała w naszej okolicy, mamy trochę materiałów w jez. niemieckim.
Będziemy wdzięczni za każdą propozycję współpracy. Dobrze by było nie pominąć żadnego z ważnych dla Państwa wydarzeń. Chcemy opowiedzieć o nich wszystkim mieszkańcom.

Zasady wymiany linków.
Jeśli chcesz podkreślić, że nas wspierasz, umieść nasz link lub logo - my też to zrobimy.W przypadku firm działających na naszym terenie - proponujemy umieszczenie tych informacji na swojej stronie (np w dziale "polecamy" czy "przydatne linki"). W zamian my umieścimy odnośnik do firmowej strony www w naszej bazie danych oraz bezpłatnie rozszerzymy wpis. Proszę zauważyć że dział "zawsze po ręką" ma ok 5000 odsłon miesięcznie i jest to doskonała forma reklamy.
Prosimy o pobranie poniżej naszego logo, do wyboru różne szerokości oraz poinformowanie emailem o fakcie umieszczenia go na własnej stronie internetowej.

Logo_1_Przeclaw_150pxLogo_1_Przeclaw_200pxLogo_1_Przeclaw_250pxLogo_1_Przeclaw_300pxLogo_2_Przeclaw_150pxLogo_2_Przeclaw_200pxLogo_2_Przeclaw_250pxLogo_2_Przeclaw_300px

 

 

 

 

 

 

Logo_3_Przeclaw_150pxLogo_3_Przeclaw_200pxLogo_3_Przeclaw_250pxLogo_3_Przeclaw_300px

 

 

 

 

 

 

Logo_4_Przeclaw_150pxLogo_4_Przeclaw_200pxLogo_4_Przeclaw_250pxLogo_4_Przeclaw_300px

 

 

 

 

 

 

Pin It