logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Ukazał się kwietniowy numer "Aktualności Gminy Kołbaskowo"

aktualnosci gminy kolbaskowoWłaśnie ukazał się 27 numer miesięcznika "Aktualności Gminy Kołbaskowo", w którym znajdziemy w wiele informacji z naszego regionu. Kwietniowa gazetka gminna czeka, tak jak zawsze, w skrzynkach pocztowych. Zapraszamy do lektury.

 

Czytaj więcej...

Sprostowanie po cichutku

gmina kolbaskowo info sprostowanieOd kilku miesięcy na terenie gminy ukazuje się miesięcznik gminakołbaskowo.info. Wokół polickiego redaktora naczelnego zebrali się chętni do publikowania nieczęsto kłamliwych treści. Na reakcję pomówionych osób i instytucji nie trzeba było czekać - sprawy skierowano do sądu. Po pierwszych wyrokach redakcja opublikowała kilka dni temu sprostowania. Sęk w tym, że niewielu mieszkańców miało szanse się z nimi zapoznać.

Czytaj więcej...

Pożegnanie z "Pulsem Przecławia"

czerwcowy puls w skrzynkachChciałoby się, jak co miesiąc, napisać na portalu, że "właśnie ukazał się nowy numer Pulsu Przecławia". W marcu 2015 świętowalibyśmy kolejne, tym razem piąte urodziny wydawanego na terenie gminy bezpłatnego miesięcznika. Niestety w nowym roku kolejne numery już się nie ukazały. Wydawca zawiesił działalność.

Czytaj więcej...

"Świąteczny Uśmiech" - wspieramy potrzebujących

paczka-2014-Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo wraz z sołectwem Siadło Górne organizuje zbiórkę darów dla potrzebujących rodzin mieszkających w naszej gminy. Wokół nas nie brak osób, które z różnych przyczyn, znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Inicjatorką gminnej akcji „Świąteczny Uśmiech”, organizowanej w ramach ogólnokrajowej „Świątecznej Paczki” jest Anna Mazur.

 

Czytaj więcej...

Listopadowy Puls Przecławia już w skrzynkach

pp-listopadWłaśnie ukazał się 48 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w wiele informacji z naszego regionu. Listopadowa gazetka czeka, tak jak zawsze, w skrzynkach pocztowych - pod warunkiem, że przebijecie się przez stos reklamówek przedwyborczych i przedświątecznych gazetek z hipermarketów. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

47 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

puls-pazdziernik-2014-W ostatni weekend ukazał się październikowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Gazetka od ponad czterech lat bezpłatnie trafia do skrzynek Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.

Czytaj więcej...

Wrześniowy Puls już w skrzynkach

Puls-Przeclawia-46-Właśnie ukazał się 46 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Od ponad czterech lat gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Wakacyjny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

puls-przeclawia-45-Mamy już w skrzynkach pocztowych wakacyjny numer "Pulsu Przecławia". Ten bezpłatny miesięcznik o nakładzie 3000 egzemplarzy trafia do mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz kilku mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Jeśli ktoś aktualnie przebywa na wakacjach to zapraszamy do pobrania aktualnego numeru w wersji .pdf z naszej strony.

Czytaj więcej...

Czerwcowy Puls już w skrzynkach

czerwcowy-puls-w-skrzynkachW ostatni weekend ukazał się 44 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Ten lokalny periodyk od ponad 4 lat trafia bezpłatnie do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz niektórych mniejszych miejscowości Gminy Kołbaskowo. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...