logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Jaguar i Land Rover wjadą do Ustowa.

jaguar i land roverLista salonów samochodowych zlokalizowanych w Ustowie jest spora i z pewnością będzie jeszcze większa. Obecnie można nabyć tam samochody firm Ford, BMW, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki, Mini, Nissan, Subaru oraz KIA. Na początku 2016 grupa Gezet z Gorzowa rozpoczęła budowę salonów dla Fiata, Lancii i Alfa Romeo. Okazuje się, że inwestycja w tym miejscu powiększy się jeszcze bardziej. Na sąsiedniej działce powstanie salon dla samochodów marki Land Rover oraz Jaguar.

 

Pierwsza inwestycja firmy "Gezet" w gminie Kołbaskowo zanotowała mały poślizg. Rok temu planowano, że pierwsze salony otworzą się w do końca marca tego roku. Obecnie uroczyste otwarcie zaplanowano przed wakacjami. Poślizg związany jest w zasadzie tylko z produkcją i dostawą elewacji salonu (nowe standardy grupy FCA, każdorazowo są to elementy produkowane pod konkretny projekt obiektu, poza Polską) oraz kilku pomniejszych prac przy wykończeniu obiektu. Uruchomienie obiektu przesunięte zostało w związku z tym na II kwartał, w czerwcu planujemy już rozpoczęcie działalności w nowym miejscu. Do tego czasu posiadamy cały czas wynajęte obiekty przy ul. Białowieskiej 2, stąd też (poza niższym standardem samego obiektu) nasze usługi świadczymy bez przeszkód naszym klientom - wyjaśnia Piotr Kaźmierczak, kierownik działu marketingu grupy Gezet.

Kolejna inwestycja firmy Gezet w Ustowie już się rozpoczyna. Firma otrzymała jesienią 2016 z rąk British Automotive Polska autoryzację marki Jaguar – Land Rover. Podpisano list intencyjny w sprawie uruchomienia nowego salonu typu 3S, czyli sprzedaż, serwis i części zamienne. Nowy obiekt będzie miał aż 1,7 tys. m2 i jak zapewnia inwestor - o ile nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to wiosną 2018 roku będzie można nabyć luksusowe modele Jaguara i Land Rovera

Ustowo ma potencjał, aby stać się prawdziwym zagłębiem salonów samochodowych. Tym bardziej, że w zasobach gminy Kołbaskowo znajduje się jeszcze sześć działek zlokalizowanych przy hotelu "Silver". Każda z nich ma powierzchnię około 1700m2 i przeznaczone są pod działalność inwestycyjną. Sprzedaż w formie nieograniczonego przetargu ustnego właśnie trwa.

Pin It