logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Droga do przedszkoli doczekała się remontu.

remont drogi do przedszkoliDziś, 1 lipca ma ruszyć remont drogi dojazdowej do gminnego przedszkola i żłobka w Przecławiu. Oddana dokładnie 2 lata temu placówka doczeka się w te wakacje bardziej komfortowego dojazdu. Poprzednia droga była jedynie utwardzona a nawierzchnię wysypano kamieniami i tłuczniem.

 

 

 

Prace na zlecenie gminy ma wykonać firma SeVia ze Szczecina. Na plac budowy zwożone są już betonowe krawężniki oraz ażurowe płyty. Cała droga wykonana zostanie w takiej samej technice jak miejsca parkingowe. Właściciele garaży zlokalizowanych przy drodze dostali już powiadomienia o ograniczeniu z korzystania z nich do 19 lipca.

Zaczynamy prace 1 lipca - mówi Sebastian Pudło z firmy SeVia - kiedy skończymy? Zależy od pogody, bo jeśli będzie po czterdzieści stopni to zakończenie remontu się przedłuży.

Firma "SeVia" wykona w te wakacje remont odcinka prostego drogi dojazdowej, który kończyć się będzie w okolicach trafostacji. Jednak ze względu na bezpieczeństwo, przewężenia drogi i licznych pieszych droga w przyszłości ma być jednokierunkowa. Obecnie na odcinku w okolicach "Wyspy Malucha" ciężko jest minąć się dwóm samochodom. Po okazaniu i wznowieniu granic działek docelowo będzie możliwe przedłużenie tej drogi z jednokierunkowym wyjazdem na "ulicówkę". Ale dalsza część tej inwestycji musi jeszcze poczekać.

 

remont drogi do przedszkoli 1

remont drogi do przedszkoli 2

remont drogi do przedszkoli 3

remont drogi do przedszkoli 4

Pin It