logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Firma SAS inwestuje w Warzymicach

SAS inwestuje w warzymicachProducent akcesoriów meblowych, firma SAS ze Stęszewa rozpoczęła budowę nowego zakładu w Warzymicach. Inwestycja zlokalizowana jest na granicy obrębu Rajkowa i Warzymic, tuż przy linii kolejowej Szczecin Gumieńce - Tantow. Pierwsze prace ziemne rozpoczęły się kilka dni temu. Zakład ma być zbudowany w ciągu 9 miesięcy.

 

 

Na działce nr 10/27 w obrębie Rajkowo oraz 15/1 w obrębie Warzymice powstanie wkrótce duży zakład produkcyjny. Do tej pory na terenie o powierzchni 9000m2 zlokalizowanym przy przejeździe kolejowym w Warzymicach były pola uprawne. Od przyszłego roku będzie funkcjonować tam zakład produkujący akcesoria meblowe oraz elementy wyposażenia wnętrz.

 reklama

ostoja 1

 

Będzie to hala magazynowo-produkcyjna, o wysokości około 7m oraz o powierzchni 2600m2 - mówi Rafał Stefański, przedstawiciel generalnego wykonawcy. Budujemy także biurowiec o powierzchni około 400 m2. Powstanie także plac manewrowy oraz droga dojazdowa od okolic przystanku autobusowego, bo tutaj przy samym przejeździe kolejowym, skomunikować tego nie można było.

Firma SAS ze Stęszewa od 1994r. jest ogólnopolskim dystrybutorem produktów i akcesoriów do mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz takich jak: płyty meblowe, fronty meblowe, blaty robocze, laminaty, sklejki, obrzeża meblowe, kleje przemysłowe, systemy szuflad, okucia i inne akcesoria do produkcji mebli. Przy produkcji swoich elementów firma współpracuje z czołówką światowych firm i marek na rynku takich jak: Egger, Blum, Rehau, DuPont™ Corian®, Formica, Kronospan, Kaindl, Zobal, Finsa, Garnica Plywood, Nomet i wielu innych. Firma SAS to także usługi stolarskie, tj: cięcie i okleinowanie płyt, docinanie blatów meblowych oraz klejenie laminatów na powierzchniach płaskich i krawędziach. Firma SAS zajmuje się również produkcją - wykonuje na zamówienie klientów i wg indywidualnego projektu: fronty meblowe oraz blaty robocze - z płyt laminowanych, płyt akrylowych, laminatów i tworzyw mineralnych typu solid surface.

Wykonawcą inwestycji jest firma "Nickel" z Jelonek k. Poznania. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, prace budowlane zakończą się pod koniec tegorocznych wakacji.