logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zamykają przecławską "Biedronkę" - będzie remont!

Biedronka przed remontemTo już ostatnie dni zakupów w starej i wyeksploatowanej osiedlowej "Biedronce". Najbliższa sobota 7 września będzie ostatnim dniem handlu. Potem sklep zamknie się na około sześć tygodni. Ma przejść prawdziwą metamorfozę i dopasować się do najnowszych koncepcji i formatów handlu.

 

 

 

Historia lubi się powtarzać, dokładnie 7 lat temu we wrześniu sklep przechodził generalny remont. W pięć tygodni w sklepie wymieniono praktycznie wszystko od podłóg, przez ściany aż po dach. Powiększona została też nieznacznie jego powierzchnia. Teraz przyszedł czas na kolejny remont.

Sklep zostanie poddany gruntownej modernizacji - mówi Mariusza Wiśnika, starszy menadżer sprzedaży odpowiedzialny za sklep w Przecławiu. Dla wygody naszych klientów zostanie on dostosowany do nowoczesnego formatu 2.0. Koncept ten oznacza większy komfort zakupów, dzięki wygodniejszemu rozmieszczeniu produktów i lepszemu oznakowaniu placówki. W sklepie m.in. zostaną wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów, oznaczone zostaną także moduły z artykułami promocyjnymi. Zmieni się elewacja, a w placówce zostaną wprowadzone rozwiązania ekologiczne - będące filarem społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka - np. oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2.

Przecławska "Biedronka" od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród nie tylko lokalnej społeczności. Chętnie kupują tu także przyjezdni - mieszkańcy Szczecina, Gryfina i innych miejscowości. Sklep istnieje w Przecławiu istnieje od 2006 roku. Wcześniej w tym miejscu funkcjonowała hurtownia "Rak".

Ponowne otwarcie sklepu przewidziane jest na drugą połowę października.

Fot. archiwum 2010 oraz 2012