logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Taksówkarz uszkodził 12 aut w Przecławiu.

taxi uszkodzilo 12 pojazdow miniaturkaDziś we wtorkowy poranek doszło do szokującego zdarzenia drogowego. Kierowca jednej ze szczecińskich korporacji taksówkarskich uszkodził dwanaście aut stojących na parkingu w okolicach bloków nr 99 i 100. Policja zbadała trzeźwość kierowcy, pobrano mu także krew celem zbadania obecności narkotyków.

 

 

To nie jest żart, ani przypadek - mówi jedna z poszkodowanych mieszkanek. On celowo wjeżdżał w każdy z pojazdów na parkingu. Mamy pobite reflektory i zarysowania na karoserii.

  reklama

Hair-House

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna zachowywał się niespełna rozumu. Po zakończonej szarży, według świadków, wyszedł z auta i pokazał wszystkim gołe pośladki. Był mocno pobudzony - być może pod wpływem substancji odurzających. To ma wykazać badanie krwi na które czekają policjanci. Na obecną chwilę został on odwieziony do szpitala na obserwacją psychiatryczną.

reklama

Auchan rekrutacja

To nie był nikt ze Szczecina - mówi jeden z mieszkańców. To nasz sąsiad, wynajmuje pokoik a poddaszu w sąsiednim szeregowcu. Chyba wybierał sobie konkretne ofiary, ponieważ niektóre auta pominął.

 reklama

Ancora Warzymice

Na obecną chwilę czekamy na oficjalny komunikat Komendy Powiatowej Policji w Policach, który zamieścimy w dolnej części artykułu.

Aktualizacja 2022-08-23 godz 20:00 

Ok 6.30 do KP Mierzyn wpłynęło zgłoszenie o kierującym samochodem oznaczonym jako taxi,który w Przecławiu jeździ u uderza w zaparkowane pojazdy - mówi sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, KPP w Policach. Na miejsce skierowano patrol policji, który zatrzymał kierującego. 37 letni mieszkaniec Przwcławia został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew celem ustalenia czy w chwili kierowania znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych.

 

taxi uszkodzilo 12 pojazdow 1

taxi uszkodzilo 12 pojazdow 2

Pin It