logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Policjanci z Kołbaskowa realizują "Plan Działań Priorytetowych"

posterunek policji kolbaskowoDzielnicowi z Posterunku Policji w Kołbaskowie prowadzą działania w ramach planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to narzędzie, które ma uspołecznić i poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie służbowym.

 

 

Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, analizy w oparciu o Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Plany realizowane są w cyklach półrocznych i każdy może sprawdzić co w jego  najbliższym otoczeniu należy do zadań priorytetowych dzielnicowego.

  reklama

Fruktolinka

 

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 11

W okresie od dnia 01.09.2022r. do dnia 28.02.2023r., sierż. szt. Wojciech Zaremba prowadzi systematyczne kontrole działania w rejonie drogi 195042Z (droga jest położna wzdłuż DK13 w m. Warzymice) którego celem jest wprowadzenie dodatkowego oznakowania określającego zakaz zatrzymywania się i postoju pojazdów po obu stronach drogi.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 12

W okresie od dnia 01.09.2022r. do dnia 28.02.2023r. st. sierż. Bartosz Kawka prowadzi systematyczne kontrole w rejonie GOKSiR w miejscowości Przecław, w celu wyeliminowania lub ograniczenia przypadków spożywania alkoholu, zaśmiecania, dewastacji mienia oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

  reklama

Hair-House

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 13

W okresie od dnia 01.09.2022r. do dnia 28.02.2023r. sierż. szt. Wojciech Zaremba  prowadzi systematyczne kontrole w rejonie sklepu "Odido" w miejscowości Kołbaskowo w celu wyeliminowania lub ograniczenia przypadków spożywania alkoholu, zaśmiecania, dewastacji mienia oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

Ponadto dzielnicowi przypominają, że istnieje narzędzie umożliwiające powiadomienie Policji o zagrożeniach występujących w okolicy - to Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sygnały naniesione na nią policjanci sprawdzają i weryfikują. Te potwierdzone mają dalszy ciąg i konsekwencje. Wiele sygnałów podlega nadal weryfikacji, a patrole kontrolują dane miejsce kilka razy. To  narzędzie pozwala na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie oraz przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali, a także rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wskaż miejsca, w których chcesz częstszych patroli Policji. Warto zaznaczyć, że strona ta nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997.

reklama

Auchan rekrutacja

 

Sprawny dostęp społeczeństwa do informacji o swoim dzielnicowym ułatwia również aplikacja "Moja Komenda". Wyszukiwanie najbliższych jednostek Policji, prezentacja komend i komisariatów na mapie w całej Polsce, wyszukanie dzielnicowych po adresie oraz po nazwisku czy wytaczanie trasy do wybranej jednostki policji (w trybie on-line) - to tylko niektóre z możliwości, które oferuje nam aplikacja "Moja Komenda".

Dokładne informacje o świnoujskich dzielnicowych można również znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Policach - https://police.policja.gov.pl/ w zakładce "Twój dzielnicowy" "Posterunek Policji Kołbaskowo"

Pin It