logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Mieszkanka Warzymic wydała książkę.

sekrety pustej ksiazkiJedna z mieszkanek naszych osiedli wydała swoją pierwszą książkę. Premiera odbyła się dokładnie 22 lipca. Mimo, że książka jest kierowana do dziewczynek w wieku około 6-12 lat - to okazuje się , że lekturą zachwycają się także dorośli.

 

 

 

 

"Sekret Pustej Książki" - to idealna pozycja na lato, ponieważ akcja toczy się w wakacje. Bohaterką tej nietuzinkowej opowieści jest Hania, która nie lubi czytać. Gdy przeprowadza się z rodzicami i młodszym bratem do nowego domu, w swoim pokoju odnajduję biblioteczkę pełną książek. Nie jest zadowolona z tego faktu, w dodatku czuje się samotna w nowym miejscu. Oprócz nudnej okularnicy i dziwacznej staruszki, która ciągle się jej przygląda, nie ma innych dzieci, z którymi mogłaby się zakolegować. Wszystko się zmienia, gdy drogi Nudziary i Hani krzyżują się. Wspólnie odnajdują tajemniczą pusta książkę, która otwiera przed nimi drzwi do fantastycznej przygody ze szczęśliwym finałem, który wzrusza i zaskakuje.

Nadal nie wierzę, że udało mi się spełnić jedno z moich marzeń - mówi Marta Kucharz. Zapraszam Was serdecznie do lektury. Dajcie znać jak wam się podobała?
Profil autorski na Facebooku pod adresem : www.facebook.com/Marta-Kucharz-profil-autorski-394353221148303/

MartaKucharz

Książkę można zakupić w wielu księgarniach internetowych między innymi :

1.https://bonito.pl/k-1002161-sekret-pustej-ksiazki
2.https://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=2220&tytul=Sekret-pustej-ksi%C4%85%C5%BCki
3.https://www.empik.com/sekret-pustej-ksiazki-kucharz-marta,p1228619319,ksiazka-p  z darmowym odbiorem osobistym w dowolnym salonie, na półkach Empiku od 11.09
Oraz księgarni Fika w Szczecinie.