logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Szkoła w Przecławiu wznowi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

szkola podstawowa przeclawOd poniedziałku 25 maja przecławska podstawówka uruchomi zajęci opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla najmłodszych uczniów. Skierowane one będą dla pierwszo, drugo i trzecioklasistów. Wszyscy zainteresowani rodzice zobowiązani są do pilnego złożenia deklaracji. Należy pamiętać, że dotychczasowe kształcenie na odległość będzie kontynuowane.

 

 

Obostrzenia związane z pandemią i wynikające z nich wytyczne GIS, nakładają na placówkę znaczne ograniczenia - czytamy na stronach szkoły. Do każdej utworzonej grupy przyjmujemy do 12 osób. Zgodnie z wytycznymi MEN, pierwszeństwo będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  reklama

Ostoja

Chętni rodzice są zobowiązani do złożenia deklaracji naboru do dnia 21 maja do godziny 14.00, skanem lub zdjęciem na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na stronie internetowej placówki umieszczony został wzór deklaracji, stanowiący jednocześnie wniosek o przyjęcie dziecka w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy w szkole. Szkoła powiadomi rodzica przez e-dziennik o przyjęciu dziecka do grupy opiekuńczej do 22 maja do godz. 15.00. W pierwszym dniu pobytu dziecka w szkole rodzic zobowiązany jest dostarczyć oryginał deklaracji.

Szkoła prosi również obowiązkowo o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa podczas pobytu w Szkole Podstawowej w Przecławiu w okresie epidemii. Niezbędne dokumenty znajdziemy na stronie https://szkolaprzeclaw.pl/2020/05/19/wznowienia-zajec-opiekunczo-wychowawczych-z-elementami-zajec-dydaktycznych-dla-klas-i-iii/

  reklama

Tasso

Podobne zajęcia planowane są także w placówkach w Będargowie oraz Kołbaskowie. Więcej informacji na stronach http://www.spbedargowo.szkolnastrona.pl/art,1351,informacja-o-wznowieniu-zajec-dla-klas-i-ii-i-0 oraz https://www.zpokolbaskowo.pl/news/#news-141

Pin It