logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Znajdź najlepsze Przedszkole dla swojego dziecka!

2024 Magnolia 1Na przecławskiej mapie placówek oświatowych istnieje nadzwyczajny punkt. Pod adresem Przecław 3 znajdziesz rewolucyjne przedszkole i żłobek. To placówka oparta na kształceniu najmłodszych dzieci Metodą Montessori. Tutaj dla każdego dziecka tworzony jest indywidualny projekt rozwoju.

 

 

 

Sprawdź, jak ta wyjątkowa placówka może rozwinąć potencjał Twojego dziecka!

Przyjdź na DZIEŃ OTWARTY 20 kwietnia o godz. 10.00 i poznaj to wyjątkowe miejsce!

 

Uznana na świecie metoda pracy. Program pracy jest w 100% oparty o Metodę Montessori, dzięki czemu wspierana jest naturalna ciekawość i samodzielność dziecka. Tutaj młody człowiek ma możliwość rozwinąć swój potencjał, zdobyć wiedzę o świecie i przygotować się do dalszego życia.

Jak to wygląda w praktyce? Montessoriański program edukacyjno-wychowawczy tworzy logicznie uporządkowaną całość. Dziecko podążając za swoimi aktualnymi zainteresowaniami, wybiera najwłaściwszy dla siebie samego materiał rozwojowy, z którym pracuje danego dnia. Jako pracę rozumiemy taką aktywność dziecka, która ma charakter rozwojowy, poznawczy, kształcący i prowadzi do osiągnięcia konkretnego celu. W całym procesie towarzyszy nauczyciel, który jest przewodnikiem dla młodego człowieka.

 

Przedszkole i Żłobek Montessori Magnolia, to miejsce, w którym z powodzeniem i niezmienną pasją budujemy przyjazne środowisko dla dzieci - mówi dyrektor placówki. Uniwersalność i ogromną popularność na całym świecie Metoda Montessori zyskuje poprzez możliwość tworzenia indywidualnego programu rozwoju dla każdego dziecka. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne, stawiamy je w centrum, otoczone szacunkiem i miłością.

Obecnie w placówce trwa rekrutacja: do grupy żłobkowej mogą uczęszczać dzieci od 18 miesięcy, do grupy przedszkolnej od 3 lat.

 

Nie przegap okazji i zapoznaj się osobiście z tym wyjątkowym miejscem!

Przedszkole i Żłobek Montessori Magnolia serdecznie zaprasza Dzieci i Rodziców na

DZIEŃ OTWARTY 20 kwietnia o godz. 10.00.

 

 

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK MONTESSORI MAGNOLIA

TO UDANY START TWOJEGO DZIECKA!

 

magnolia logoPrzedszkole i Żłobek Montessori Magnolia Przecław

Przecław 3

72-005 Przecław

Tel.: 514 618 020

www.montessori-magnolia.pl

www.facebook.com/MontessoriMagnolia/

www.instagram.com/montessori.magnolia/