logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

To będzie hit tegorocznego lata [Otwarcie ścieżki CPO]

mapa kolejki CPONa ten dzień od dłuższego czasu czekało wielu mieszkańców. Już za kilka dni finał gminnej inwestycji po trasie kolejki wąskotorowej. W następną sobotę w przygranicznym Ladenthin odbędzie się piknik na który zapraszają dwie sąsiadujące ze sobą gminy Kołbaskowo oraz Grambow.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wystawę „Mamo, ja nie chcę wojny”

wystawa nie chce wojnyGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przecławiu i Archiwum Państwowe w Szczecinie zapraszają na otwarcie wystawy zatytułowanej „Mamo, ja nie chcę wojny”, która odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 12:00 w Przecławiu. Wystawa jest efektem wyjątkowej polsko-ukraińskiej współpracy przy projekcie Archiwów Państwowych oraz inicjatywy Mom I see war.

 

Czytaj więcej...

Magia jazzu w Przecławiu! [BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI]

GOKSiR jazz eventWójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz zaprasza na noworoczny koncert jazzowy „One Voice – Jednym Głosem” do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na scenie zaprezentują się znakomici artyści jazzowi, na czele z Sylwestrem Ostrowskim, oraz gościnnie zespoły wokalne z gminy Kołbaskowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2024 r. Wstęp nieodpłatny!

 

Czytaj więcej...

WOŚP Przecław [PLAN IMPREZY]

WOSP PrzeclawZ przyjemnością informujemy o tym, co Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, wraz ze wspaniałą społecznością gminy oraz przyjaciółmi spoza niej, przygotował na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie ciekawie, smacznie i radośnie! Zapraszamy do Przecławia w niedzielę 28. stycznia. Oto program sztabu nr #7082.

 

Czytaj więcej...

OMG! Młodzież w sztuce - GOKSiR zaprasza zaprasza na spotkanie.

omg sztuka goksirGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu rozpocznie 2024 rok projektem dla młodzieży pod nazwą “omg! sztuka”. Projekt skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 15 do 19 lat mieszkających na terenie gminy Kołbaskowo. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych odbędzie się 8 stycznia.

 

Czytaj więcej...

„Grudniowa opowieść” w Przecławiu

grudniowa opowiescW sobotę 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się nastrojowy koncert w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu Jolanty Szczepaniak, Patryka Matwiejczuka i Baltic Neopolis Quartet.

Czytaj więcej...

WOŚP zagra 28 stycznia. Trwa nabór wolontariuszy!

wosp 2023W ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się w Przecławiu 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędą się ciekawe licytacje, występy artystyczne, wydarzenia sportowe oraz oczywiście kwesty do puszek wolontariuszy. I to właśnie wolontariusze poszukiwani są przez gminnego koordynatora sztabu. Właśnie rozpoczęła się ich rejestracja.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Przecławia na Pierwszy Festiwal Pierogów

FestiwaPierogowW niedzielę, 8 października 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się pierwszy Festiwal Pierogów oraz dobrze już znany wcześniej konkurs kulinarny "Nasze Smaki"

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Przecławia na Jarmark Bożonarodzeniowy!

JarmarkBozonarodzeniowyJuż za dwa tygodnie, 2 i 3 grudnia odbędzie się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Przecławiu. Przez cały weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędą się warsztaty tematyczne, zabawy dla dzieci i występy artystyczne. Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, więc już warto pomyśleć o zarezerwowaniu sobie czasu w tym dniu i zapisaniu się na poszczególne zajęcia.

 

Czytaj więcej...

Już w tę sobotę - Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana w Moczyłach

Dolina Dolnej Odry 2023W sobotę 26 sierpnia o godz. 17:00 w Moczyłach nad Odrą wystartuje 10. edycja festiwalu Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana. Na scenie wystąpią Magda Umer, Czesław Mozil i Artur Andrus. Zapraszamy do gminy Kołbaskowo na sielskie zakończenie wakacji - wstęp wolny!

 

Czytaj więcej...