logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne

Sztuka dobra AuchanWyjątkowa wystawa obrazów, przedmiotów użytkowych i dekoracji będzie dostępna od 9 do 23 października w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Prezentowane prace zostały wykonane przez osoby niepełnosprawne w trakcie warsztatów terapii zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie oraz Fundację ESCO z Wejherowa. Po zakończeniu wystawy będzie można zakupić wybrane prace.

Czytaj więcej...

Takiej imprezy w Przecławiu jeszcze nie było!

dzien psa i kotaJuż w najbliższą sobotę nietypowe wydarzenie w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na kilka godzin tereny wokół naszego GOKSiR'u opanują właściciele i miłośnicy psów. Obędą się pokazy, akrobacje i konkursy. Będą stoiska usługodawców, gromerów i sklepów zoologicznych. Będzie także kino dla całej rodziny - tym razem będzie to "Psie Kino"

Czytaj więcej...

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi jutro Kołbaskowo

prezydent dudaW środę w godzinach wieczornych naszą gminę odwiedzi prezydent Andrzej Duda. Wizyta ma miejsce w związku z działaniami dotyczącymi walką z koronawirusem. Prezydent będzie wizytować punkt kontroli sanitarnej, który funkcjonuje od wczoraj na były przyjściu granicznym Pomellen-Kołbaskowo.

Czytaj więcej...

Koncert charytatywny w kołbaskowskim kościele.

organy kolbaskowoOd czasu zbudowania nowych organów w kościele w Kołbaskowie odbywają się tam koncerty związane z tematyką świąt, kalendarzowych miesięcy, okresów i pór roku. Tym razem, 15 marca (niedziela) o godzinie 12:45 odbędzie się specjalny koncert charytatywny w wykonaniu artystów z Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

Czytaj więcej...

Mega wysyp atrakcji w Przecławiu na marzec [KALENDARZ]

marzec w goksirJak na razie zapowiada się rekordowy w wydarzenia miesiąc. Spektakle, koncerty, kabarety a nawet czytanie erotyków czeka na nas w przyszłym miesiącu na deskach Gminnego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Do naszej miejscowości przyjedzie z koncertem m.in Mrozu, Wojciech Waglewski czy Sebastian Riedel. Warto się pospieszyć z kupowaniem biletów, ponieważ na niektóre z atrakcji może już ich zabraknąć.

Czytaj więcej...

Zapraszenie na koncert „Kolęda łączy pokolenia”

koleda laczy pokoleniaJuż w najbliższy czwartek, na pięknej scenie GOKSiRu, odbędzie się koncert, który został przygotowany przez cztery grupy wykonawcze: znane w powiecie polickim  Siadliczanki i Nadodrzanki, studentów Akademii Sztuki w Szczecinie oraz uczniów szkoły w Przecławiu!

Czytaj więcej...

Acid Drinkers, John Porter, Jarecki, Pietrucha... [ATRAKCJE GOKSiR NA LUTY]

GOKSiR repertuar luty 2020 To może być jeden z najgorętszych miesięcy w roku. Przecławski GOKSiR odwiedzą artyści różnego pokroju. Będzie heavy metal, rock, disco a nawet rap. Na jeden z koncertów bilety się rozeszły kilka tygodni temu... i dlatego dzień później odbędzie się powtórka koncertu. Krótko mówiąc będzie dla każdego coś miłego.

Czytaj więcej...

To będzie mega finał WOŚP w Przecławiu [SZCZEGÓŁOWY PLAN]

28 wospTegoroczny gminny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra swój największy i najdłuższy koncert w dotychczasowej edycji. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji a wydarzenie potrwa 12 godzin. I miejmy nadzieję, że będzie także rekordowa pod względem zebranych środków. Oj będzie się działo!

Czytaj więcej...

X Szczecińskie Spotkanie Flażolecistów już w tę sobotę!

koncert flaz 01Jak ten czas leci. Tak, to już po raz dziesiąty, flażoleciści z województwa zachodniopomorskiego, spotkają się na koncercie pt. „Hej kolęda, kolęda”, który dedykowany jest dziadkom i babciom. Kto jest lub był rodzicem ucznia naszej szkoły, ten wie, że od osiemnastu lat, w szkole, podstawowym instrumentem melodycznym jest flażolet. Jedni cierpią z tego powodu, inni podziwiają rozwój muzyczny nie tylko swoich dzieci, uczestnicząc w koncertach, występach, uroczystościach szkolnych, klasowych.

Czytaj więcej...

Styczniowe atrakcje w GOKSiR [KALENDARZ]

repertuar goksir styczen 2020 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu nie zwalnia tempa. W styczniu zaplanowano dla mieszkańców wiele wydarzeń i atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zaraz po Nowym Roku odbędą się pierwsze spektakle, koncerty i projekcje filmowe. Warto pospieszyć się z bukowaniem biletów - niektóre z koncertów mają już wyprzedany komplet miejsc.

 

Czytaj więcej...