logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zapraszamy na wystawę „Mamo, ja nie chcę wojny”

wystawa nie chce wojnyGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przecławiu i Archiwum Państwowe w Szczecinie zapraszają na otwarcie wystawy zatytułowanej „Mamo, ja nie chcę wojny”, która odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 12:00 w Przecławiu. Wystawa jest efektem wyjątkowej polsko-ukraińskiej współpracy przy projekcie Archiwów Państwowych oraz inicjatywy Mom I see war.

 

Czytaj więcej...

Magia jazzu w Przecławiu! [BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI]

GOKSiR jazz eventWójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz zaprasza na noworoczny koncert jazzowy „One Voice – Jednym Głosem” do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na scenie zaprezentują się znakomici artyści jazzowi, na czele z Sylwestrem Ostrowskim, oraz gościnnie zespoły wokalne z gminy Kołbaskowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2024 r. Wstęp nieodpłatny!

 

Czytaj więcej...

WOŚP Przecław [PLAN IMPREZY]

WOSP PrzeclawZ przyjemnością informujemy o tym, co Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, wraz ze wspaniałą społecznością gminy oraz przyjaciółmi spoza niej, przygotował na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie ciekawie, smacznie i radośnie! Zapraszamy do Przecławia w niedzielę 28. stycznia. Oto program sztabu nr #7082.

 

Czytaj więcej...

OMG! Młodzież w sztuce - GOKSiR zaprasza zaprasza na spotkanie.

omg sztuka goksirGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu rozpocznie 2024 rok projektem dla młodzieży pod nazwą “omg! sztuka”. Projekt skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 15 do 19 lat mieszkających na terenie gminy Kołbaskowo. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych odbędzie się 8 stycznia.

 

Czytaj więcej...

WOŚP zagra 28 stycznia. Trwa nabór wolontariuszy!

wosp 2023W ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się w Przecławiu 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędą się ciekawe licytacje, występy artystyczne, wydarzenia sportowe oraz oczywiście kwesty do puszek wolontariuszy. I to właśnie wolontariusze poszukiwani są przez gminnego koordynatora sztabu. Właśnie rozpoczęła się ich rejestracja.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Przecławia na Pierwszy Festiwal Pierogów

FestiwaPierogowW niedzielę, 8 października 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się pierwszy Festiwal Pierogów oraz dobrze już znany wcześniej konkurs kulinarny "Nasze Smaki"

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Przecławia na Jarmark Bożonarodzeniowy!

JarmarkBozonarodzeniowyJuż za dwa tygodnie, 2 i 3 grudnia odbędzie się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Przecławiu. Przez cały weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędą się warsztaty tematyczne, zabawy dla dzieci i występy artystyczne. Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, więc już warto pomyśleć o zarezerwowaniu sobie czasu w tym dniu i zapisaniu się na poszczególne zajęcia.

 

Czytaj więcej...

Już w tę sobotę - Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana w Moczyłach

Dolina Dolnej Odry 2023W sobotę 26 sierpnia o godz. 17:00 w Moczyłach nad Odrą wystartuje 10. edycja festiwalu Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana. Na scenie wystąpią Magda Umer, Czesław Mozil i Artur Andrus. Zapraszamy do gminy Kołbaskowo na sielskie zakończenie wakacji - wstęp wolny!

 

Czytaj więcej...

„Grudniowa opowieść” w Przecławiu

grudniowa opowiescW sobotę 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się nastrojowy koncert w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu Jolanty Szczepaniak, Patryka Matwiejczuka i Baltic Neopolis Quartet.

Czytaj więcej...

Polk i Szwedes: Pół na Pół | PRZECŁAW

SzwedesPiętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców. Komedia sensacyjna „Pół na Pół” już 19 października w Przecławiu.

 

Czytaj więcej...