logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

14 grudnia "GRAMY - POMAGAMY"

gramy-pomagamyTo będzie powtórka zeszłorocznej akcji, mająca na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z naszej gminy. Organizatorzy akcji ciągle czekają na zgłoszenia dzieci potrzebujących pomocy. Impreza odbędzie się w niedzielę 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Pomóżmy razem !

 

 

 


W lutym 2012 cała gmina włączyła się w pomoc dla Patrycji, ciężko chorej dziewczynki ze Smolęcina. Podczas jednej imprezy zebrano 19 tysięcy złotych na jej rehabilitację. W ramach akcji odbył się I Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej -  impreza przyciągnęła do szkoły w Przecławiu prawie tysiąc osób. W tej wyjątkowej orkiestrze, oprócz sportowców grali: muzycy, tancerze, plastycy, funkcjonariusze Straży Granicznej, strażacy, sołectwa, stowarzyszenia i firmy z terenu gminy i spoza niej, mieszkańcy gminy.
 

Rok później odbyła się kolejna akcja - tym razem gmina zagrała nie tylko dla Patrycji. Pomoc otrzymali także Magda, Nicola, Klaudia i Kuba. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Bo Gramy-Pomagamy to nie jest jeden z kolejnych, beztroskich festynów czy mecz jakich wiele. To apel o pomoc i wsparcie. To gorąca prośba o otwarcie swoich serc na drugiego człowieka. Na kogoś potrzebującego. 

 

Organizatorzy czekają na zgłoszenia i udział w akcji.

Małgorzata Klebańska - tel 504 106 870 - odpowiedzialna za stoiska i wystawców.

Małgorzata Lepiesza - tel 511 759 857 - odpowiedzialna za kwestę i kwestujących

Paweł Baczyński - tel 691 486 791 - odpowiedzialny za drużyny grające.

 

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku : 

 

Pin It