logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Kiełbaskowo już 25 czerwca !

kielbaskowo zaproszenieW pierwszym dniu wakacji, 25 czerwca odbęda się Targi Produktów Regionalnych - "Kiełbaskowo w Kołbaskowie". To już szósta edycja imprezy, która cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W tym dniu wójt gminy Małgorzata Schwarz zaprasza całe rodziny do Smętowic. Początek imprezy o godzinie 12:00.

 

 

W programie "Kiełbaskowa" znajdziemy m.in : pokaz tańca zespołu „Dance Factory”, rywalizacja sołectw, wariacje na temat kiełbasy i konkurs sołectw na najciekawsze danie i oryginalne stoisko.  Na scenie w Smętowicach nie zabraknie muzyki biesiadnej, która zagra do północy.

Kiełbaskowo to impreza dla całej rodziny. W strefie sportowo-rekreacyjnej będą czekać kule wodne, Euro Bungee, place zabaw, malowanie twarzy, szczudlarz oraz strzelanie z łuku i paintballa. Na scenie odbędą się liczne konkursy dla dzieci i dorosłych.

Oprócz formy rozrywkowej, impreza ma także charakter targów. Wystawcy pokażą najwyższej jakości wyroby spożywcze, ręcznie wykonaną ceramikę, obrazy, zabawki, biżuterię oraz odzież. Targi to niepowtarzalna okazja do spróbowania i nabycia takich rarytasów jak: owcze sery, chrupiący chleb, naturalnie słodkie miody czy znakomite mięsa i wędliny.

 

2016 kielbaskowo plakat

 

A tak bawiliśmy się rok temu :

 

Pin It