logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Bardzo uroczysta sesja w Przecławiu

uroczysta-xi-sesjaW poniedziałek 26 września w hotelu "Dworski" odbyła się wyjątkowa Sesja Rady Gminy Kołbaskowo. Wójt Małgorzata Schwarz wręczyła medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz nagrody dla przedsiębiorców z terenu Gminy. Było bardzo uroczyście, dopisała publiczność, były kwiaty, życzenia i uściski. Oprawą muzyczną uroczystości był koncert flażolecistek i handimesek pod kierunkiem Pani Iwony Wierzbickiej.

Na początku obrad radni jednogłośnie przyjęli uchwały o :
- przyjęciu informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2011
- przyjęciu informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2011-2022
- przyjęciu informacji z wykonania planu finansowego Gminnej Biblioteki Publicznej
- nadaniu nazwy ulicy Rodzinna w Przylepie,
- dzierżawy nieruchomości w Przecławiu na potrzeby budowy placu zabaw i siłowni na wolnym powietrzu,
- oraz w sprawie poboru podatków w drodze inkasa.

W dalszej części uroczystości wręczone zostały nagrody za 50 i 60 letnie pożycie małżeńskie dla dwóch par z Przecławia. Wójt Gminy, w imieniu Prezydenta RP, wręczyła medal i nagrodę na ręce Państwa Liteckich, którzy obchodzili w tym roku Złote Gody - 50 lecie małżeństwa. Druga para, Państwo Goj z Przecławia, otrzymali upominek od Wójta z okazji Diamentowych Godów - 60 rocznicy małżeństwa.

Wójt wręczyła także nagrody dla przedsiębiorców - Państwa Piekarz z Kamieńca i Państwa Najder z Siadła. W tym roku najlepszym gospodarstwem agroturystycznym w województwie zachodniopomorskim zastała "Najderówka" z Siadła Dolnego. Właściciele firmy Viva-Natura z Kamieńca, Magdalena Sebastian Piekarz zostali laureatami Rodzinnej Nagrody I-go stopnia w ogólnopolskim konkursie "Sposób na Sukces". Obie firmy są wzorową wizytówką naszej gminy.

 


Pin It