logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Akademia Sportowych Talentów: Twoje Miejsce na Rozwój i Sukces w Sporcie!

Akademia Sportowych TalentowMarzysz o karierze sportowej? Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje talenty w profesjonalnym środowisku? Akademia Sportowych Talentów to miejsce, które spełni te marzenia! Jest na naszym terenie taki klub, działający w Kołbaskowie i Przecławiu, który oferuje kompleksowe treningi z piłki nożnej oraz tenisa ziemnego, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.

 

Czytaj więcej...

To był sportowy weekend w Ostoi [FOTORELACJA]

Sportowe Zmagania OstojaPrzez całe sobotnie popołudniu w Pałacu w Ostoi odbywały się rodzinne zajęcia i turnieje sportowe. Dopisała pogoda i frekwencja. Ponad 100 osób wzięło udział w Biegu Na Orientację oraz marszu Nordic Walking. Zawodników dopingowały rodziny. A po sportowych zmaganiach odbyło się wspólne ognisko.

 

Czytaj więcej...

Dziś ruszają zapisy na XIII Ćwierćmaraton Bielika!

Ruszaja zapisy na bielika 2024Ćwierćmaraton Bielika to największe sportowe wydarzenie organizowane przez Gminę Kołbaskowo. Start zawsze odbywa się nad Odrą w Siadle Dolnym, a meta zlokalizowana jest około 11 km dalej, na boisku w Pargowie. Cała trasa jest piękna, przebiega przez odcinki polne i leśne, urozmaicona jest dużymi i małymi wzniesieniami.

Czytaj więcej...

Dziś rusza lodowisko w Przecławiu [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

lodowisko goksir 2024W świąteczny lany poniedziałek, rusza lodowisko w Przecławiu. Zlokalizowane jest na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Pomimo iście wiosennych temperatur i z małymi perturbacjami udało się technikom skutecznie przygotować taflę. A będzie na czym jeździć - do dyspozycji jest aż 500m2 powierzchni.

 

Czytaj więcej...

Moczyły dla wodniaków [WIZUALIZACJE]

Moczyly przystanTa inwestycja całkowicie odmieni kolejną nadodrzańską wieś. Gmina Kołbaskowo zbuduje nadrzeże w Moczyłach. Będą to tereny wypoczynkowe, pomosty, miejsca do cumowania łódek oraz szereg udogodnień dla turystów zarówno pieszych jak i na wodzie.

 

Czytaj więcej...

Karate, piłka nożna, angielski, a może taniec? [Co, gdzie i kiedy]

zajecia dodatkowe spisW gminie Kołbaskowo rozpoczynają się zajęcia dodatkowe dla naszych dzieci. Wybór aktywności pozalekcyjnych w Przecławiu jest dość spory. Odbywać się będą m.in. w szkołach podstawowych oraz w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Oto zebrana lista zajęć, która podlega systematycznym aktualizacjom.

 

Czytaj więcej...

Ścieżka w Rosówku będzie jeszcze długo zamknięta.

rosowek sciezka 04 2023 Nie mamy dobrej wiadomości dla rowerzystów w naszej gminie. Fragment ścieżki w Rosówku będzie zamknięty do połowy przyszłego roku. To efekt trwającej tam od kilku miesięcy inwestycji drogowej. Po zakończeniu prac ścieżka zostanie odbudowana a jej przebieg nie zmieni się.

 

Czytaj więcej...

Biegają już 5 lat [DUŻO ZDJĘĆ]

Kobiece Bieganie 5 latPomysł na pierwsze wspólne bieganie zrodził się dokładnie 5 lata temu. Najpierw biegać zaczęły we dwie, tydzień później zaprosiły koleżanki. I tak w kolejne sobotnie poranki spotykają się koło przecławskiej podstawówki i truchtają do Kołbaskowa, czasami nawet do Rosówka a przez ostatnie lata najnowszą ścieżką - do Karwowa. Dziś minęło właśnie 5 lat wspólnego biegania. Kobiecego Biegania.

Czytaj więcej...

Epidemia grypy atakuje.

salus przychodniaWedług danych Ministerstwa Zdrowia między 16 a 22 grudnia prawie 300 tys. osób zachorowało lub miało podejrzenie zakażenia wirusem grypy. Do szpitali trafiło ponad 1,6 tys. chorych. Oprócz wirusa grupy walczymy także z dwoma innymi wirusami - COVID-19 oraz RSV. Od Nowego Roku lekarze rodzinni będą dysponowali bezpłatnymi testami, które wskażą, na którą z tych infekcji chorujemy.

Czytaj więcej...

Karate, piłka nożna, angielski, niemiecki, a może plastyka? [Co, gdzie i kiedy]

zajecia dodatkowe spisW gminie Kołbaskowo startują zajęcia dodatkowe dla naszych dzieci. Wybór aktywności pozalekcyjnych w Przecławiu jest dość spory. Odbywać się będą w szkołach podstawowych oraz w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Oto zebrana lista zajęć, która podlega systematycznym aktualizacjom.

 

Czytaj więcej...

To już dwadzieścia lat biegania na przełajach!

przelaje policePropagowanie uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży, to nie prosta sprawa. Wie o tym jeden z przecławskich nauczycieli wychowania fizycznego, który już od dwudziestu lat zachęca swoich podopiecznych do biegania podczas sobotnich spotkań na polickiej polanie.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Bokserski do Przecławia

turniej bokserski przeclaw 2022 0013 września 2022 r. w szkole podstawowej w Przecławiu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Boks Przeciw Uzależnieniom". Gościem specjalnym będzie zawodowy Mistrz IBF Intercontinental Paweł Stępień. Przecławską imprezę odwiedzą także znani youtuberzy Maciek Jarema Big Jack oraz Oskar Duszyński Szofer.

 

Czytaj więcej...