logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zdrowie najważniejsze !

biala sobota 2016 Za nami "Biała Sobota". W tym dniu na kilka godzin szkolne sale przecławskiej podstawówki przekształciły się w gabinety lekarskie. Wykonywano także badania w wozach, które zaparkowały przed budynkiem szkoły. Pacjenci mogli także skorzystać z badań w przychodni "Akademia Zdrowia" Dr. Żulińskiego.

 

 

 

Kolejna, siódma "Biała Sobota" została zorganizowana przez Urząd Gminy Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. W tym dniu mieszkańcy gminy mogli bezpłatnie wykonać badania ambulatoryjne, dokonać sprawdzenia stanu swoich kości pod kątem ryzyka osteoporozy i wykonać prześwietlenia RTG. Pacjenci mogli też zasięgnąć konsultacji u lekarzy z Kliniki "Sonomed", w tym min. u dermatologa, kardiologa, endokrynologa oraz protetyka słuchu i kosmetologa.

W holu szkoły działała przez kilka godzin kawiarenka z domowymi wypiekami, która poprowadziły panie ze stowarzyszenia KPGK.

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców "Białe Soboty" wpisują się na stałe do kalendarza gminnych wydarzeń. Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

Pin It