logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Za kilka dni kolejny Football Factory Cup

FFCup2016W sobotę 3 września na stadionie przy szkole podstawowej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej.  W poprzedniej imprezie zorganizowanej w styczniu tego roku wzięło udział siedem drużyn. Tym razem do Przecławia przyjedzie ich aż dwadzieścia. Młodzi piłkarze w wieku 6, 7 i 8 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Początek imprezy o godzinie 9.30

 

 

Zapraszamy mieszkańców do kibicowania, sponsorów do pomocy w organizacji naszych zawodów - mówi Tomasz Kobielski z Football Factory. W turnieju wystąpi ponad dwustu młodych zawodników z rocznika 2008, 2009 i młodsi. Mamy także atrakcje dla młodszych 3-6 latków, do Przecławia przyjadą animatorki różnych dyscyplin sportowych, które poprowadzą ciekawe zajęcia i zabawy. To będzie bardzo sportowa i rodzinna sobota, na którą serdecznie wszystkich zapraszam.

Oprócz zawodników z Przecławia i Warzymic przyjadą także mali piłkarze ze Szczecina (Arkonia, Pogoń, Salos i Hutnik), Polic, Goleniowa a nawet Zielonej Góry i Wrocławia.

Organizatorom udało się pozyskać kilku sponsorów tej imprezy. Są to m.in.
- Gmina Kołbaskowo
- Firma Coca-Cola - producent wody mineralnej "Kropla Beskidu"
- Pizzeria "Lawendowa IZBA" z Przecławia
- Sklep sportowy TIFO - dystrybutor odzieży firmy NIKE
- Hurtownia Spożywcza "Denis" z Przecławia
- Producent naturalnych soków "Viva Natura" z Kamieńca
- Hurtownia mięsa i wędlin "Madar"
- Firma "Salvada"

Lista jest jeszcze otwarta - aktualizacja sponsorów na plakatach możliwa jest do piątku dlatego też zapraszamy do współpracy - dodaje na koniec T. Kobielski.

ff cup 2

A młodzi piłkarze trenują przez całe wakacje. W lipcu wyjechali na obóz sportowy do Drawska, a przez cały sierpień, bez względu na pogodę, trenują na boisku przy szkole podstawowej w Przecławiu.

 

 

Pin It