logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zaproszenie na Rajd Rowerowy

gminny rajd rowerowyW sobotę 8 października odbędzie się Rajd Rowerowy szlakiem świetlic gminy Kołbaskowo. Uczestnicy przejadą wspólnie trasę około 14 km zaczynając i kończąc w Stobnie. Na każdego z uczestników czekać będzie dyplom za udział w rajdzie oraz poczęstunek przy wspólnym ognisku. Przewidziano także nagrody za udział w konkursach zorganizowanych na trasie.

 

 

Rajd Rowerowy to pomysł na gminną imprezę, który zdobył uznanie jury podczas tegorocznego "Kiełbaskowa w Kołbaskowie". Zwycięski projekt przedstawiony został przez mieszkańców Stobna i otrzymał dofinansowanie z budżetu gminy na jego realizację. Organizatorzy zaplanowali trasę szlakiem świetlic środowiskowych które mieszczą się w Stobnie, Bobolinie, Barnisławiu i Będargowie. Uczestnicy mogą także dołączyć do przejażdżki w dowolnym miejscu, ale konieczna będzie rejestracja.

Rajd startuje o godzinie 14.00 ze Stobna. Około godziny 16.00 kiedy już wszyscy uczestnicy dotrą do mety zaplanowano piknik na placu rekreacyjnym zlokalizowanym przy świetlicy. W programie jest także wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, gorące napoje oraz zabawy i występy artystyczne. Jeśli dopisze pogoda, pod wieczór odbędzie się także zabawa taneczna.

 

rajd rowerowy 2016

 

Wszyscy fani dwóch kółek muszą się zapisać telefonicznie u opiekunki świetlicy w Stobnie - Pani Renaty pod telefonem 505 148 055

 

A tak bawiliśmy się pięć lat temu w I rajdzie rowerowym dookoła gminy ze startem w Przecławiu i metą w Moczyłach. To był czerwiec 2011 roku...

Pin It