logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Odjazdowe pożegnanie lata na przecławskim skate parku

skate cup nagrodzeniPrzez całą sobotę na skate parku w Przecławiu rywalizowali posiadacze hulajnóg i deskorolek. Odbył się tam drugi SkateCUP zorganizowany przez grupę Flowup oraz gminę Kołbaskowo. Przez cały dzień można także poćwiczyć przeróżnych pojazdach pod fachowym okiem doświadczonych instruktorów. Zarówno najmłodsi uczestnicy jak i dorośli pokazali klasę!

 

 


W ostatni weekend kalendarzowego lata przecławski skatepark przeżył oblężenie. Pierwsi, najmłodsi zawodnicy pojawili się już o godzinie 11:00. Cały program wydarzenia został podzielony na dwie części. Do godziny 15:00 swoje umiejętności prezentowali młodsi adepci. Najpierw pod okiem instruktorów szlifowali technikę jady na deskorolce, longboardach, cruiserach, fishboardach oraz hulajnodze. Potem odbyły się zawody w odpowiednich grupach i kategoriach. Dla najszybszych i najefektowniejszych przygotowano nagrody. Można było wygrać deski, akcesoria deskorolkowe czy odzież sportową.

W drugiej części przeprowadzono zawody deskorolkowe dla grupy bardziej doświadczonych skejterów. Można było podziwiać zawodników w free ride, longest nose manual czy najwyższym ollie. Skaterzy pokazali także swoje najlepsze tricki na murkach i schodach. Na koniec przeprowadzono konkurs specjalny.

 

FlowUp Skate Cup 2 Kołbaskowo na przecławskim skateparku. Dziś do 18.oo Zapraszamy.

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic na 16 września 2017

Pin It