logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

SkateCUP Kołbaskowo 2019 - hulajnogi górą!

skate cup 2019 przeclawPrzez całą sobotę na przecławskim skateparku rywalizowali ze sobą posiadacze deskorolek, BMX i hulajnóg. Odbył się tam po raz kolejny, SkateCUP zorganizowany przez grupę FlowUP oraz gminę Kołbaskowo. Organizatorzy także przez cały dzień udostępniali bezpłatnie sprzęt skejtowy, aby każdy zainteresowany mógł poćwiczyć pod okiem doświadczonego instruktora.

 

 

Pierwsi uczestnicy zawodów pojawili się na skateparku już po godzinie 11:00. W południe rozpoczęły się pierwsze pokazy oraz zapisy na poszczególne konkurencje. Program sobotniego wydarzenia został podzielony na kilka części. Do godziny 15:00 swoje umiejętności prezentowali młodsi adepci. Najpierw pod okiem instruktorów szlifowali technikę jady na deskorolce, longboardach, cruiserach, fishboardach czy hulajnodze. Potem odbyły się zawody w odpowiednich grupach i kategoriach. Dla najszybszych i najefektowniejszych przygotowano nagrody. Można było wygrać deski, akcesoria deskorolkowe, gry manualne czy odzież sportową. Największą popularnością cieszyły się w tym roku jazdy na hulajnogach. Zainteresowanie nią, przerosło plany organizatorów, którzy zmuszeni byli podzielić ten konkurs na kilka grup.

Ostatnie dwie godziny konkursu to były zawody deskorolkowe PRO. Można było podziwiać zawodników w free ride, longest nose manual czy najwyższym ollie. Skaterzy pokazali także swoje najlepsze tricki na murkach i schodach. Trzeba przyznać, że zarówno najmłodsi uczestnicy jak i dorośli pokazali klasę! Organizatorzy nagrodzili najmłodszego z uczestników - pięcioletniego Mateusza z Warzymic, który rywalizował na równi ze znacznie starszymi zawodnikami.

SkateCUP Kołbaskowo 2019 FlowUP. Już się zaczyna.

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic Sobota, 8 czerwca 2019

Pin It