logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Inauguracja sezonu na kasztanowej

victoria-przeclawPoprzedni sezon IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław zakończyła na 11 miejscu. Na kilka tygodni przed końcem rozgrywek drużyna była nawet zagrożona spadkiem do klasy okręgowej. Przez ostatnich 6 kolejek drużynę prowadził nowy trener - Paweł Skrzypek. Jak sobie poradzą nasi w tym sezonie? Pierwszy mecz w sobotę 20 sierpnia.

 

 

 

Wierzę że drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek jesiennych - mówi Paweł Skrzypek trener Victorii - intensywnie trenowaliśmy na 8 dniowym zgrupowaniu w Dąbkach. Osiągnęliśmy zaplanowane cele i pod względem szkoleniowym uznaję ten wyjazd jako przydatny. Rozegraliśmy kilka meczy sparingowych - wygraliśmy z Darłowem 2:1, Moryniem 5:0, Stalą Szczecin 3:0 oraz Tanovią 6:2. Zremisowaliśmy z Mierzynem 2:2 oraz Łobzem też 2:2. Po przegranym sparingu z Pomorzaninem Przybiernów 3:5, zagraliśmy ponownie i rewanżowe spotkanie zakończyło się remisem 6:6. Najskuteczniejszym zawodnikiem sparingów był Stanisław Bożyczko - strzelił 11 bramek.

W drużynie Victorii Przecław przybyło kilku nowych zawodników :  Tomasz Wydmuszek, Artur Andruszczak, Radosław Biliński, Wojciech Galant, Marcin Momot i Grzegorz Kucharczyk - bramkarz. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 20 sierpnia o 17:00. Na stadionie w Przecławiu przy ul. Kasztanowej Victoria będzie podejmować Orła Wałcz.

Pin It