logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Aerobik, samoobrona, taniec - bezpłatne zajęcia dla mieszkańców

aerobik-i-samoobronaZ początkiem roku szkolnego w Przecławiu powinien rozpocząć się aerobik oraz zajęcia z samoobrony. Plany pomieszało opóźnienie na budowie gimnazjum. Obecnie szkoła podstawowa pracuje na dwie zmiany i nie dysponuje wolnymi pomieszczeniami o odpowiedniej porze. Mimo to niektóre zajęcia już się rozpoczynają.

 

 

Zajęcia samoobrony zostały tymczasowo przeniesione do Szkoły Podstawowej w Będargowie - informuje Pan Radosław Sroka. Odbywać się one będą w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 18.00-20.00. Obowiązuje strój sportowy i obuwie zmienne. Pierwszy trening odbędzie się w najbliższą środę (03.10.2012). Dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie.  W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się ze mną pod tel 503475193

Aerobik w Kołbaskowie ruszył od września. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w godz 18.00-19.00 w każdy poniedziałek, środę i piątek. Zajęcia tak jak w zeszłym roku prowadzi Pani Dorota.

Aerobik w Przecławiu niestety musi jeszcze poczekać. Prowadząca zajęcia Pani Justyna podaje wstępnie terminy: poniedziałek, środa i piątek o godz 19.00. Jednak ostatecznie wymaga to jeszcze potwierdzenia. Zajęcia rozpoczną się po zakończeniu budowy gimnazjum. Proszę obserwować ten artykuł - w niedługim czasie pojawi się odpowiednia aktualizacja.

Bardzo owocnie zakończył się nabór dzieci do formacji "Barnidance" która trenuje od niedawna w Ostoi. Zgłosiło się tak dużo chętnych dzieci, że prowadząca zajęcia Pani Ewa podzieliła je na dwie grupy wiekowe. Obecnie dzieci młodsze w wieku od 3-8 lat tańczą we wtorki o 17:15 a starsze w wieku pow 8 lat w czwartki o 18:00.

Zleceniodawcą wszystkich zadań jest Gmina Kołbaskowo, a wykonawcą stowarzyszenie "Spartakus". Zajęcia odbywają się w ramach "Zadań publicznych Gminy Kołbaskowo w dziedzinie kultury fizycznej i sportu". Wstęp dla mieszkańców jest bezpłatny. Zajęcia nie będą się odbywać w dniach, kiedy szkoły są zamknięte (święta, ferie, wakacje).

Pin It