logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Aerobik, samoobrona, taniec - przyjdź na bezpłatne zajęcia

zajecia-w-ostoi-Z chwilą oddania przecławskiego gimnazjum do użytku i zwolnienia pomieszczeń w szkole podstawowej - rozpoczęły się ponownie zajęcia fitness i samoobrony. Ponieważ zainteresowanie ze strony mieszkańców było ogromne i na portal przeclaw24 wpłynęło sporo zapytań w tej sprawie - dlatego już dziś podajemy ostatecznie i pełne informacje nt. aktualnego harmonogramu zajęć.

 

 

Wracamy z zajęciami samoobrony do Przecławia - mówi Radosław Sroka. Będą się one odbywały się w poniedziałek (20.00-21.00) i wtorek (19.30-21.00) w salce do gimnastyki korekcyjnej. Wnioskowałem o jeszcze jeden termin, ale nie został mi niestety przyznany. Jeżeli to się nie zmieni, to jeden trening w tygodniu będzie się odbywał w Będargowie (prawdopodobnie środa 18.00-20.00).

Aerobik w Kołbaskowie ruszył od września. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w godz 18.00-19.00 w każdy poniedziałek, środę i piątek. Zajęcia prowadzi Pani Dorota.

Aerobik w Przecławiu.  Zajęcia prowadzi, tak jak w zeszłym roku, pani Justyna w każdy poniedziałek, środę i czwartek o godz 19.00. Panie oprócz odpowiedniego stroju powinny zabrać ze sobą karimatę, ciężarki i gumę.

Dziecięca formacja "Barnidance" która trenuje w Pałacyku w Ostoi. Dzieci młodsze w wieku od 3-8 lat mają zajęcia we wtorki o 17:15 a starsze w wieku pow 8 lat w czwartki o 18:00.

Zleceniodawcą wszystkich zadań jest Gmina Kołbaskowo, a wykonawcą stowarzyszenie "Spartakus". Zajęcia odbywają się w ramach "Zadań publicznych Gminy Kołbaskowo w dziedzinie kultury fizycznej i sportu". Wstęp dla mieszkańców jest bezpłatny. Zajęcia nie będą się odbywać w dniach, kiedy szkoły są zamknięte (święta, ferie, wakacje).

Pin It