logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Centrum Rehabilitacji "Sprawny Kręgosłup" zaprasza !

sprawny-kregoslupNieustający ból kręgosłupa? Problemy przy poruszaniu lub aktywnościach fizycznych? Zapraszamy do nowo-otwartego Centrum Rehabilitacji "Sprawny Kręgosłup" w Przecławiu. To wyjątkowe miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów przeprowadzanych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Pamiętaj - kręgosłup i stawy nie muszą boleć !

 


Naszą misją jest działalność na rzecz poprawy jakości życia poprzez zmniejszenie dolegliwości bólowych u osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa - mówi dyrektor Ewa Rynkiewicz. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rehabilitacji medycznej, a także profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

25 maja od godziny 12:00 do 16:00 Centrum Rehabilitacji "Sprawny Kręgosłup" zaprasza na dzień otwarty. W tym dniu można będzie zapoznać się z wykwalifikowanym personelem ,skorzystać bezpłatnie z zabiegów oraz umówić się na konsultację lekarską i dalszą rehabilitację. Ośrodek posiada wysokiej jakości sprzęt do zabiegów fizykalnych stosowany w najnowocześniejszych ośrodkach w całej Europie. Dla poprawy jakości stanu zdrowia oferuje zabiegi z grupy: laseroterapii, magnetoterapii, elektroterapii, krioterapii ultradźwięków, światłolecznictwa, kinezyterapii oraz masaży leczniczych. Oferta kierowana jest do osób z każdej grupy wiekowej, zarówno osób młodych jak i tych starszych.

Jeśli masz problem z bólem kręgosłupa, który wynika między innymi z rwy kulszowej, wypadnięciem dysku, zapaleniem korzonków nerwowych, dyskopatią, lumbago, nerwobólem, bólami głowy, migrenami, drętwieniem kończyn, bólami w klatce piersiowej, kontuzjami sportowymi lub powypadkowymi ...My postawimy Cię na nogi - dodaje na koniec E. Rynkiewicz.

 

sprawny-kregoslup-wizytowkaCentrum Rehabilitacji "Sprawny Kręgosłup"
ul. Pod Zodiakiem 3/7
72-005 Przecław

Rejestracja 91 3507018
Tel kom 604 075 156

email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sprawnykregoslup.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10:00-19:00
Sobota 10:00-14:00

Oferujemy:
- bogaty program zabiegów rehabilitacyjnych,
- najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny,
- pomoc w stanach ostrych i przypadkach trudnych,
- skuteczne metody terapii,
- szeroki wachlarz zabiegów w jednym miejscu,
- konsultacje i zabiegi wykonywane przez wysokiej klasy lakarzy i specjalistów,
 

zabiegi

        Zabiegi

 Światłolecznictwo
 oferta-promocyjnaElektroterapia
 Magnetoterapia
 Laseroterapia
 Ultradźwięki

 

 

leczenie

      Leczenie

 Zapalenie korzonków
 Bóle pleców i kręgosłupa
 Wypadnięcie dysku - dyskopatia
 Lumbago
 Rwa kulszowa

 

 

 

/artykuł reklamowy/