logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Aerobik, samoobrona i inne zajęcia.

aerobikRozpoczynają się cykliczne zajęcia sportowe w Przecławiu, Kołbaskowie i Ostoi. Zleceniodawcą jest Gmina Kołbaskowo, a wykonawcą stowarzyszenie "Spartakus". Zajęcia odbywają się w ramach "Zadań publicznych Gminy Kołbaskowo w dziadzinie kultury fizycznej i sportu".

 

 

 

Aerobik w Szkole Podstawowej w Przecławiu odbywa się od lat w tych samych terminach. I tak samo będzie w tym roku szkolnym :
Poniedziałki 19:00 - 20:00
Środy 19:00 - 20:00
Czwartki 19:00 - 20:00

Zajęcia z samoobrony które od lat prowadzi Pan Radek odbywają się także bez zmian :
Poniedziałki 20:00 - 21:00
Wtorki 19:30 - 21:00
Piątki 19:00 - 21:00

Aerobik w Kołbaskowie ruszy od października z nową trenerką - mówi Małgorzata Klebańska ze Stowarzyszenia "Spartakus". Pani Dorota, dotychczasowa prowadząca odchodzi ze względów zdrowotnych. Szukamy nowej. Zebranie organizacyjne w sprawie tańców w Ostoi odbędzie się w przyszłym tygodniu. Ustalimy wtedy terminy z Panią Dyrektor.

Zajęcia nie będą się odbywać w dniach, kiedy szkoła jest zamknięta (święta, ferie, wakacje). Mieszkańcy gminy Kołbaskowo wnoszą symboliczną opłatę za uczestnictwo w zajęciach - 10 zł/miesięcznie.

Gmina Kołbaskowo zleca także innym stowarzyszeniom prowadzenie sekcji sportowych dla dzieci i młodzieży - w Przecławiu działa m.in sekcja tenisa ziemnego prowadzona przez Stowarzyszenie "Feniks" oraz sekcja piłki nożnej prowadzona przez LKS Victoria 95 Przecław.

Pin It