medentes przeclaw

 reklama

Domowe Spa

DomoweSpa1Spa kojarzy się z luksusowymi rytuałami pielęgnacyjnymi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, relaksem w otoczeniu pięknych przedmiotów, muzyki i zapachów. Odprężająca kąpiel i masaż, pielęgnacja twarzy, ciała, stóp, dłoni i włosów w przyjaznym otoczeniu koją zmysły i pozwalają zregenerować siły przed kolejnymi  wyzwaniami. Takie chwile przyjemności przydają się każdej kobiecie. Niestety nie zawsze mamy możliwość skorzystania z usług ekskluzywnych, profesjonalnych salonów kosmetycznych. Możemy jednak, bez większego problemu, „wyczarować” domowe SPA we własnej łazience, wygospodarować kilkanaście minut i zadbać o swoje ciało i psychikę.

Czytaj więcej...

Rusza nowa gminna szkoła w Przylepie – rekrutacja trwa!

szkola przylep boiskoOd 1 września 2020 r. w Przylepie, w budynku zakupionym przez Gminę Kołbaskowo, zostanie powołany Zespół Szkolno-Przedszkolny, w którym będą funkcjonowały trzy oddziały przedszkolne oraz jeden szkolny. Obecnie w budynku i jego okolicach odbywają się prace remontowe.

Czytaj więcej...

Sklep z zabawkami firmy "Tasso" już otwarty w Przecławiu!

Tasso sklep przeclaw otwarcieW pierwszym dniu wakacji oficjalnie otwarto zupełnie nowy sklep w naszej okolicy. Przecławska firma od wielu lat importująca zabawki z siedzibą przy alei Kasztanowej w Przecławiu, poza otwartą w tym roku hurtownią, postanowiła otworzyć dodatkowy salon sprzedaży dla najmłodszych klientów. Pod adresem Przecław 83b, między pocztą a "Reksiem", znajdziemy kilkaset różnych zabawek przeróżnych firm skierowanych dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 17:00

Czytaj więcej...

Grzegorz Turnau przyjedzie do Moczył!

grzegorz turnauDolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 2020 w uroczej wsi Moczyły odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia. Już dziś warto tą datę zapisać sobie w kalendarzu. Gwiazdą wieczoru będzie Grzegorz Turnau. Przed nim na deskach plenerowej sceny wystąpi Artur Andrus oraz grupa "Dom o Zielonych Progach".

Czytaj więcej...

Piękny początek lata - Zielona Loteria Leroy Merlin

Leroy loteriaMarzy Ci się wygodna, przestronna kuchnia? Planujesz wymianę podłóg i drzwi albo generalne porządki w ogrodzie? Zastanawiasz się jak urządzić domowe Spa we własnej łazience? Rozważasz remont lub modernizację mieszkania? W Leroy Merlin znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od kafelków po zasłony. Dodatkowo możesz uzyskać fachowe porady specjalistów i zamówić pakiet usług, dzięki którym metamorfoza wnętrz przebiegnie szybko i sprawnie. Zacznij działać 25 czerwca.

 

Czytaj więcej...

Spływ kajakowy jednak się odbędzie!

splyw kajakowy Gmina Kołbaskowo zaprasza do wzięcia udziału w „Polsko-niemieckim spływie kajakowym szlakami Odry”, który odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2020 roku w Siadle Dolnym. To kontynuacja już pięcioletniej tradycji organizacji spływów kajakowych międzyodrzem. Tym razem impreza odbędzie się w zredukowanej ilości uczestników. Ale się odbędzie!

Czytaj więcej...

#GaszynChallenge dotarł i do nas. Strażacy pompują tym razem dla Franka.

gaszyn chalange police 1Zaczęło się od zbiórki na lek dla Wojtusia Howisa cztery miesiące temu. Zbiórkę mocno zakłóciła pandemia koronawirusa. Rodzice niemal stracili nadzieję, że uda się uzbierać ponad dziewięć milionów złotych - jednak się udało. Teraz przyszedł czas na zbiórkę dla dziecka z naszych okolic. W pomoc dla Franka Kępy angażują się kolejne ekipy strażaków. Wyzwanie wczoraj podjęła PSP Police i nominowała m.in. OSP Kołbaskowo.

 

Czytaj więcej...

Przecławski Klub Młodego Ekologa zaprasza do konkursu (z nagrodami)

klub ekologaRuszył właśnie ciekawy konkurs ekologiczny skierowany do mieszkańców gminy Kołbaskowo, którzy są właścicielami działek lub terenów zielonych i lubią je pielęgnować. Dla najładniejszych i najbardziej pomysłowych działkowiczów ufundowano atrakcyjne nagrody finansowe w postaci bonów do Leroy Merlin. właściciel najładniejszego ogródka wygrać może nawet 1000zł

Czytaj więcej...

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej