logo gif 10lat

Open menu

magnolia 2021

 reklama

Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Montessori Magnolia w Przecławiu!

Magnolia Przeclaw rekrutacjaNa przecławskiej mapie placówek oświatowych widnieje ważny punkt. Pod adresem Przecław 3 działa przedszkole i żłobek z jedną z najbardziej znanych i docenianych metod edukacyjnych na świecie. To placówka oparta na kształceniu najmłodszych dzieci metodą Montessori, która tworzy indywidualny plan rozwoju dla każdego dziecka. Już dziś warto zapoznać się z bogatą ofertą tej placówki, wyposażonej w niezwykłe pomoce edukacyjne, gabinet terapii integracji sensorycznej, salę gimnastyczną oraz dużym ogrodem.

Nabór rozpoczyna się już 1 marca 2021r. - wszystkich zainteresowanych rodziców, prosimy o zgłoszenie udziału w procesie rekrutacyjnym telefonicznie: 514 618 020 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

"Keps" Warzymice. Zdrowo, komfortowo i niedrogo!

keps warzymice otwieramyTa restauracja przeniesie fast food oraz nasze kubki smakowe na znacznie wyższy poziom. Już dziś zapraszamy na smaczny kebab w asyście zawsze świeżych dodatków, a także bogate wegetariańskie opcje: halloumi, falafele oraz hummus. W menu znajdziemy wiele inspiracji z kuchni tureckiej, greckiej i nawet holenderskiej. Już dziś zapraszamy do restauracji mieszczącej się w pasażu Czerwonej Torebki w Warzymicach! Otwarcie w poniedziałek 1 marca o godz. 12:00

Czytaj więcej...

1% dla Pawła Wichrowskiego

pawel 1procent podatkuTo był najgorszy dzień w Jego życiu. 14 grudnia 2020 przecławski policjant upadł podczas ćwiczeń na ziemię z dużej wysokości. Przez kilka tygodni leżał na oddziale urazów wielonarządowych w szczecińskim szpitalu. Apelowaliśmy o oddawanie krwi, o wpłacanie na rehabilitację na portalu zrzutka.pl oraz o udział w licytacjach na fejsbuku. Dziś apelujemy o wpłacenie 1% podatku na Pawła Wichrowskiego. Właśnie rozpoczyna rehabilitację w Otwocku.

Czytaj więcej...

Trwa rekrutacja młodzieży do ciekawego projektu

ogrodek warzywnyJuż niedługo uczniowie klasy VII i VIII na terenie Gminny Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu sprawdzą teorię Gałczyńskiego. W Przecławiu powstaną ogródki warzywne, którymi zajmie się młodzież z naszej gminy. To wszystko w ramach Klubu Młodego Ekologa działającego w domu kultury. Właśnie trwa rekrutacja chętnych uczniów - są jeszcze wolne miejsca.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 29 finał WOŚP do Przecławia

wosp 2021Już 31 stycznia wspólnie będziemy zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia najmłodszych. W gminie Kołbaskowo finał odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji i będzie to po części edycja wirtualna. Już trwają aukcje w internecie atrakcyjnych przedmiotów. A całość wydarzenia odbędzie się na powietrzu, z zachowaniem bezpieczeństwa a transmisje z koncertów będzie można obejrzeć na telebimie i w internecie.

Czytaj więcej...

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Na święta i na Nowy Rok!

wesolych swiat 2020Z okazji Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wszystkim naszym czytelnikom, najserdeczniejsze życzenia zdrowych, bezpiecznych i spokojnych Świąt. Kończy się trudny rok. Oby nadchodzący 2021 był końcem pandemii, chaosu i ograniczeń. 

 

Czytaj więcej...

Niedziele handlowe w 2021 roku.

lidl warzymice2021 to będzie kolejny słaby rok dla amatorów zakupów. Niedzielny zakaz handlu spędza sen z powiek wielu sprzedawców każdego tygodnia. Jak sytuacja niedziel handlowych przedstawi się w nowym roku? Podpowiadamy, czy uda nam się dzisiaj zrobić zakupy.

Czytaj więcej...

"Sprawdź Gałczyńskiego!" W Przecławiu rusza ciekawy projekt.

ogrodek warzywnyZ początkiem nowego roku rusza nabór do projektu z programu "Równać Szanse" w ramach którego powstaną w Przecławiu ogródki warzywne. Będzie to forma samodzielnej nauki uprawiania roślin i warzyw przez młodzież kończącą szkołę podstawową. Wszystko będzie prowadzone w ramach Klubu Młodego Ekologa przy GOKSiRze, który właśnie otrzymał celową dotację na realizację tego programu.

Czytaj więcej...