ancora warzymice

 reklama

Jak urządzić plac zabaw w ogrodzie?

Leroy Merlin dzien dziecka Wiosenne i letnie dni zachęcają wszystkich do spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza po długim pobycie w domu. Teraz bardziej doceniamy możliwość wyjścia na spacer do parku. Cieszą nas przejażdżki rowerowe, bieganie w lesie czy po prostu obserwowanie przyrody wokół nas.

Czytaj więcej...

Startuje GOKSiR.TV

rusza goksir tvJuż w najbliższy poniedziałek od samego rana rozpoczyna nadawanie nowa telewizja internetowa. Ma to być nasza, regionalna, telewizja gminy Kołbaskowo. Nie tylko kulturalna, ale także sportowa, edukacyjna czy rozrywkowa. Pod adresem www.goksir.tv (który już warto dodać do ulubionych) będzie można obejrzeć wiele programów przygotowanych przez załogę Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Start dokładnie 1 czerwca o godz. 9:00

 

Czytaj więcej...

Czas na grillowanie – kolekcja grilli Leroy Merlin

Grilowanie LeroyMerlin KolbaskowoGrillujemy! Od pierwszych dni maja do końca września przenosimy się z kuchnią do naszych ogrodów. Starannie wybieramy grilla, kupujemy akcesoria do pieczenia steków, szaszłyków, całych kurczaków, ryb, soczystych warzyw czy pizzy. Potrawy marynujemy i przyprawiamy, tak żeby były jeszcze pyszniejsze. Wreszcie – w gronie rodzinnym odpalamy grilla i relaksujemy się w ogrodzie.

Czytaj więcej...

Rondo Hakena Park - lista sklepów i terminy otwarcia.

ParkHakena10To już prawie finał nowej inwestycji w naszej okolicy. W najbliższych dniach ma otworzyć się kilka sklepów różnych branż. Docelowo będzie ich około dwudziestu. Od poniedziałku funkcjonuje już "Biedronka", a od środy "Rossmann". Kolejne sklepy otworzą swe podwoje w przyszłym tygodniu.

 

Czytaj więcej...

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej....."

PanBratekWrzesień 2019 roku my, lokalne rodzinne gospodarstwo ogrodnicze, działające przeszło 40 lat, niczego się nie spodziewając, rozpoczynamy produkcję bratka która zamierzamy sprzedać od lutego do połowy kwietnia przyszłego roku.

Czytaj więcej...

Chylińska, Ira, Łzy, Acid Drinkers i wiele innych podczas Przecław Festiwal 2

Przeclaw festiwalPrzecław Festiwal 2, czyli Chylińska, Ira, Łzy, także Acid Drinkers, Marika, The Postman, Julia Pietrucha, John Porter, Sebastian Riedel i Cree, Voo Voo, Piekarczyk, Piotr Cugowski, Rebeka, Aga Zaryan, Kiljański, również Pszoniak, Janda, Borkowski, Szczepkowska, do tego strefa kibica, plaża z palmami, kino na leżakach, a nawet... balony. Co się dzieje i co się wydarzy w najbliższym czasie w Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu?

Czytaj więcej...

Rozdajemy książki w ramach przecławskiej akcji "Zostań w domu - czytaj"

zostan w domu czytajOd 12 marca wszystkie dzieci i wielu dorosłych zostało zmuszonych do pozostania w domu. O tak wiele wolnego czasu konkurować z pewnością będą producenci gier, filmów i telewizja. Czy znajdzie się czas na czytanie i naukę? Gorąco zachęcamy rodziców i dzieci do skorzystania ze "społecznej kwarantanny" w sposób, który zbuduje kompetencje i wiedzę na przyszłość.

Czytaj więcej...

Ruszyło lodowisko w Przecławiu! Wejścia o każdej pełnego godzinie.

lodowisko otwarteNa tą atrakcję trzeba było trochę poczekać. Maksymalna temperatura musiała spaść na dobre poniżej 8 stopni. I nareszcie tak jest. Lodowisko w Przecławiu na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji już działa od dwóch godzin. I tak ma być do końca lutego. Chyba, że pogoda znów pomiesza szyki.

Czytaj więcej...

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław al. Kasztanowa 5-7
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL
C
zynne 7 dni w tygodniu!

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej