logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

A jednak będzie Kaufland!

Kaufland 3Na samym początku budowy Centrum Handlowego Rondo Hakena Park informowaliśmy o powstaniu m.in. hipermarketu "Kaufland". Jednak okazało się, że w trakcie inwestycji i na jej finale nazwa tego sklepu wypadła z listy najemców. I niespodziewanie pojawiła się... "Biedronka". Jednak niemiecka sieć spożywcza ostatecznie nie zrezygnowała z naszej lokalizacji i na sąsiadującym terenie postawi swój market.

Czytaj więcej...

Świąteczna kolekcja Leroy Merlin 2020

leroy merlin swietaŚwięta Bożego Narodzenia to dni szczególne, na które czekamy cały rok i starannie się przygotowujemy. Przywodzą na myśl chwile pełne radości w gronie rodziny i przyjaciół, smak i zapach świątecznych potraw, prezenty pod choinką. Pachnąca zielona jodła i czerwone poinsecje, iskrzące światło świec, starannie dobrane dekoracje i ozdoby podkreślają wyjątkowy wygląd domu i tworzą niepowtarzalną, magiczną atmosferę.

 

Czytaj więcej...

Chryzantemy ozdobiły skwery i placówki w gminie Kołbaskowo [DUŻO ZDJĘĆ]

chryzantemy stobnoSetki kolorowych kwiatów pojawiły się w kilku miejscowościach gminy Kołbaskowo w ten weekend. Posadzono je na głównych placach i skwerach, przy świetlicach środowiskowych oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych. To efekt współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która odkupiła je od producentów i sprzedawców oraz przekazała mieszkańcom do zagospodarowania.

Czytaj więcej...

Wspierajmy gminną gastronomię w tych trudnych czasach.

MasterOrientalFood lokal 1Sami w niełatwych czasach pandemii od ponad pół roku dostarczali bezpłatnie posiłki do służb medycznych i organizowali się na grupach pomocy dla walczących na pierwszym froncie z koronawirusem. Dziś znów stają na krawędzi bankructwa w związku z kolejnymi ograniczeniami. Ale to my jesteśmy w stanie sprawić, że z mapy gminy nie znikną wspaniałe, budowane latami lokale. Wydając regularnie niedużą sumę pieniędzy ocalimy czyjeś marzenia i miejsca pracy wielu osób.

Czytaj więcej...

Promujemy naszych - Flis & Sabo "Odkoduj Mnie"

szymon flisW ten weekend odbyła się oficjalna premiera debiutanckiego singla naszego znajomego Szymona Flisa. Początkujący artysta, mieszkaniec naszych osiedli, wraz z koleżanką, wokalistka Joanną Sabo wydali utwór "Odkoduj Mnie". Piosenka jest już dostępna na youtube i wkrótce będzie można jej posłuchać w serwisach streamingowych.

 

Czytaj więcej...

Alpaki i inne zwierzaki zapraszają do Bobolina [DUŻO ZDJĘĆ]

Alpaki 00Rozrasta się wiejskie podwórko w przygranicznym Bobolinie. Oprócz kucyków, pawi, bażantów, lisa czy wiewiórek pojawiły się dwie alpaki. Zwierzęta są wyjątkowo łagodne i zapraszają do wspólnych spacerów po okolicy. Mają już także swoje "gangsterskie" imiona - Don Vito i Luigi Corleone.

Czytaj więcej...

DNI BOHATERA DOMU 2020 21 dni wyjątkowych promocji, atrakcji i specjalnych ofert w sklepach Leroy Merlin.

dni bohatera domu wrzesien 202016 września 2020 rozpoczyna się doroczne święto wszystkich Bohaterów Domu Leroy Merlin; pracowników, producentów, dostawców, a zwłaszcza klientów, którzy kochają swoje domy i pragną mieszkać ładniej i wygodniej. Z tej okazji sklepy Leroy Merlin w Polsce przygotowały specjalny program, a w nim oferty specjalne na produkty przydatne do budowy, modernizacji czy odświeżenia domu lub mieszkania, pakiet usług po obniżonych cenach, lubiane przez wszystkich warsztaty i inne atrakcje. Na uwagę zasługują zajęcia on-line, na których miłośnicy roślin, pod fachową opieką, stworzą własne kompozycje roślinne w słoikach oraz obrazy z Chrobotka Reniferowego – mchu o specjalnych właściwościach. Warto podkreślić, że do sklepów zawitała nowa jesienna kolekcja produktów do wyposażenia i upiększenia domu. To dobra okazja, aby poznać nowości, dzięki którym nasze domy mogą stać się ładniejsze i wygodniejsze.

Czytaj więcej...

Krystyna Prońko i Alicja Majewska odwiedzą Przecław

pronko majewskaJeszcze w tym miesiącu do naszej miejscowości przyjadą dwie wokalistki, które nieprzerwanie królują w sercach fanów polskiej piosenki. Już w sobotę 19 września na deskach GOKSiR swój koncert da Krystyna Prońko. A tydzień później, 25 września - Alicja Majewska. Są jeszcze wolne bilety!

Czytaj więcej...