logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Salon Firan Design zaprasza!

salon firan design 1Piękne firany i zasłony, stylowe karnisze i poduszki, nowoczesne rolety i żaluzje. To wszystko, a nawet więcej możemy znaleźć w salonie Design zlokalizowanym na osiedlu Dębowym w Warzymicach. To miejsce w którym czeka na klienta fachowa obsługa i pomoc w aranżacji domu czy mieszkania. Firma oferuje także bezpłatne doradztwo, pomiar i wizualizację tak, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

wesolych swiat 2016Wszystkim naszym czytelnikom, z okazji Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt.

 

 

Czytaj więcej...

Fisz w Przecławiu. Elektronika, hip-hop i rap w jednym. [RELACJA]

Fisz PrzeclawKoncertowa jesień w Przecławiu trwa w najlepsze. Artyści chętnie odwiedzają przecławski dom kultury a spragnieni wrażeń fani licznie bawią się pod sceną. Przy obecnej niepewnej przyszłości co do ograniczeń covidowych i perspektywy kolejnego lockdown'u warto wykorzystać najbliższe tygodnie aby zabawić się poza domem. Być może przy obecnej fali wzrostu zakażeń znów rządzący nas pozamykają.

Czytaj więcej...

Kiermasze i jarmarki dla Olafa. Zebrano już tysiące złotych.

Przylep kiermaszPonad 5 tys. zł na pchlim targu zebrano w Przylepie. Pierwsza wtorkowa kawiarenka z ciastami w Przecławiu z wynikiem 1260zł. Plus kolejne tysiące na osobnych puszkach założone na portalu siepomaga.pl Te kwoty już robią wrażenie. A będzie z pewnością więcej. Za tydzień, 19 listopada, zaplanowane jest w Przecławiu duże, masowe wydarzenie, które z pewnością jeszcze dodatkowo powiększy środki na koncie chorego.

Czytaj więcej...

Wszyscy pomagamy Olafowi Malinowskiemu [AKTUALIZACJA]

Olaf wakacjeW czerwcu tego roku opuścił progi przecławskiej podstawówki. W wakacje zachorował na ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia. Obecnie wraz z mamą przebywa w szpitalu. W jednej chwili z energicznego nastolatka zmienił się w pacjenta, który potrzebuje pomocy.

Czytaj więcej...

Dziś Wszystkich Świętych. Jutro Zaduszki

swieto zmarlychDziś Wszystkich Świętych. Jutro Zaduszki. Mieszkańcy gminy oraz przyjezdni od godzin porannych odwiedzają cmentarze komunalne. Na grobach stawiają kwiaty i zapalają znicze. Jest też czas na modlitwę, zadumę i refleksję. Wierni mogą także uczestniczyć w mszach świętych, koncelebrowanych na cmentarzach w Będargowie i Kołbaskowie. W tym roku, pomimo pandemii, cmentarze są otwarte. Nie ma także obowiązku zakładania na nich maseczki. Ale jest zalecenie. 

Czytaj więcej...

Kulturalny listopad w przecławskim GOKSiR [HARMONOGRAM]

Listopad w goksirTo będzie bardzo aktywny i kulturalny miesiąc w przecławskim Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Biletów na niektóre z wydarzeń już nie dostaniemy, ale jest jeszcze w czym wybierać. Muzyka anternatywna, spektakl komediowy, stand up czy wieczór poezji i prozy. Wprawdzie za oknem szaro i buro ale nie oznacza to wcale, aby się dobrze nie zabawić.

Czytaj więcej...

Lawendowa Izba zaprasza!

Lawendowa zapraszaDużo zmian czeka na smakoszy w przecławskiej Lawendowej Izbie. To przede wszystkim nowe menu, w którym pojawiły się oryginalne dania z kuchni polskiej, włoskiej a nawet ukraińskiej. Zmienił się także wystrój lokalu – to efekt remontu, który miał tu miejsce kilka tygodni temu.

 

Czytaj więcej...