logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Apostolis Anthimos Trias w Przecławiu [RELACJA Z KONCERTU]

Apostolis koncert„Pamiętam to do dzisiaj. Apostolis stoi za kolumnami i mówi: „Józef ja nie wyjdę. Będę grał, ale będę grał tam za kolumnami”. Miał pietra, jeśli chodzi o publikę. Mówię: „Dobra, rób jak chcesz!”. Zaczął z tyłu, a już potem wyszedł do przodu.” – w ten sposób w opublikowanym na łamach „Lizarda” wywiadzie Józef Skrzek wspominał koncert w Budapeszcie dla prawie 30 tysięcznej publiczności. Anthimos już jako nastolatek występował u boku Czesława Niemena, a od tego czasu jego kariera znajduje się w nieustannym rozwoju, gitarzysta do dziś nie osiadł na laurach

 

Czytaj więcej...

Aga Zaryan w Przecławiu - to był piękny koncert!

Aga ZaryanGodzina 19.00 we wtorek nie kojarzy się raczej z najwyższą potencjalną frekwencją na jakimkolwiek koncercie. Tymczasem GOKSiR podczas występu Agi Zaryan został wypełniony włącznie z dostawianymi krzesłami. Cóż, mowa wszak o uznanej i utytułowanej artystce, która w Przecławiu, razem z gitarzystami Szymonem Miką i Davidem Dorůžką zdecydowanie nie rozczarowała.

 

Czytaj więcej...

ABBA i inni... symfonicznie [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

Abba symfonicznieNiezwykły koncert symfoniczny czeka na nas z początkiem wakacji. W repertuarze znajdą się największe hity takich legend jak ABBA, Boney M czy Bee Gees, które będą prezentowane w formie symfonicznej na scenie szczecińskiego amfiteatru. Bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży i mogą okazać się doskonałym prezentem na zbliżający się Dzień Matki. Dodatkowo, jeden z naszych czytelników ma szansę zdobyć w naszym konkursie jedną z podwójnych wejściówek.

 

Czytaj więcej...

Rusza konkurs dla dzieci i młodzieży

konkurs kpgk 2023Najmłodsze dzieci będą mogły wykazać się plastycznie, starsze fotograficznie, a młodzież będzie mogła nakręcić film. „Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży" - to tytuł konkurs organizowanego przez Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, który rusza właśnie teraz i potrwa do końca maja. Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Czytaj więcej...

Wybuch paniki w przecławskiej Biedronce [POSZKODOWANA KLIENTKA]

Biedronka kasa samoobslugowaDo nietypowej sytuacji doszło w jednym z popularnych na naszych osiedlach dyskontów. Klientka widząc długą kolejką do jedynej otwartej tradycyjnej kasy, postanowiła skorzystać z dobrodziejstwa techniki i podeszła do kasy samoobsługowej. I z pewnością tą decyzję będzie długo żałować.

Czytaj więcej...

Król przyjeżdża do Przecławia!

BlazejKrolJeden z obecnie topowych wykonawców i twórca utworów z czołowych list przebojów przyjedzie na swój koncert do Przecławia. To Błażej Król, który w tym miesiącu wydał siódmy solowy album pt. "W każdym (polskim) domu" zaprezentuje się publiczności na deskach przecławskiego GOKSiRu. Podczas koncertu usłyszymy z pewnością takie hity jak „Miałem już nie tańczyć”, „10 lat” czy "Nic nowego"

 

Czytaj więcej...

Felicjan Andrzejczak zagra w Przecławiu [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

felicjan andrzejczakTo już w sobotę, 11 marca przyjedzie do naszej miejscowości legenda polskiej muzyki rockowej. Felicjan Andrzejczak, były wokalista Budki Suflera, w tym roku świętuję swój jubileusz pracy artystycznej i 40 urodziny „Jolki” hymnu pokoleń „Jolka, Jolka pamiętasz”. Dla czytelników naszego portalu mamy kilka bezpłatnych wejściówek na to historyczne wydarzenie.

 

Czytaj więcej...

Jutro "Tłusty Czwartek". Jakie pączki i po ile w Przecławiu i Warzymicach?

Tlusty czwartek Jas PrzeclawTłusty czwartek w tym roku wypada 16 lutego. Cukiernie systematycznie podnoszą ceny pączków ze względu na podwyżki cen mąki, cukru, jajek, a także prądu i gazu. W skrajnych przypadkach cena jednego pączka jest dwa razy wyższa niż rok temu. Na szczęcie w Przecławiu i Warzymicach ceny nie należą do tak wysokich. Jakie pączki, gdzie i po ile będzie można kupić?

 

Czytaj więcej...