logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Przecławska Biedronka czynna już w każdą niedzielę.

biedronka czynna w niedziele 2O dziś można zrobić zakupy w przecławskiej Biedronce w każdą niedzielę. Sklep będzie czynny od 9:00 do 20:00. Placówka dołączyła do swojej oferty możliwość nadania paczki i w ten sposób omija zakaz handlu w niedzielę. Wiadomość o otwarciu sklepu także w tym dniu nie uszczęśliwiła pracowników. Od tej pory muszą pracować siedem dni w tygodniu. W niedzielny poranek nie było jednak wielu chętnych do zakupów.

 

Czytaj więcej...

Letnie Oblicza Kultury - bezpłatnie dla wszystkich!

letnie oblicza kulturyDwa dni temu Gminy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przedstawił możliwość zorganizowania bezpłatnego koncertu bądź występu na dużej scenie plenerowej w Przecławiu w drugiej połowie sierpnia. Na odzew artystów nie trzeba było długo czekać. Chętnych pojawiło się się tak dużo, że już w sobotę cały grafik występów został wypełniony dzień po dniu. A kogo zobaczymy w Przecławiu?

Czytaj więcej...

Centrum Mięsa "MADAR" zaprasza!

Madar WarzymiceTo duża i ekspresowa inwestycja w naszej okolicy. W ciągu roku, w okolicach Warzymic, powstała duża i nowoczesna hurtownia mięsa i wędlin. Na ponad 3000 m2 można zaopatrzyć się w każdy rodzaj mięsa, a także wyrobów mięsnych i garmażeryjnych. Zbudowany od podstaw obiekt spełnia najwyższe wymogi sanitarne oraz zapewnia klientom duży komfort zakupów.

Czytaj więcej...

Otwarcie Kauflanda już za kilka dni.

kauflandObiekt jest już praktycznie gotowy do oficjalnego otwarcia. Trzeci w Szczecinie hipermarket niemieckiej sieci "Kaufland" otworzy swe podwoje już za kilka dni. Sklep mieści się na terenie Centrum Handlowego "Rondo Hakena Park" położonego na granicy gminy Kołbaskowo i Szczecin.

Czytaj więcej...

Zmiany w polickim wydziale Architektury i Budownictwa oraz w wydziale Komunikacji i Transportu

starostwo powiatowe policeStarostwo powiatowe w Policach informauje o istotnych zmianach w funkcjonowaniu wydziału Architektury i Budownictwa. Z początkiem sierpnia bezpośrednia obsługa klientów odbywać się będzie tylko dwa razy w tygodniu!

 

 

Czytaj więcej...

Daria Zawiałow i Kult w Przecławiu - są jeszcze bilety!

daria zawialowRozkręca się letnia scena koncertowa przy przecławskim Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. W ten weekend odwiedzą nas dwie gwiazdy dużego formatu. Najpierw będzie to Kazik Staszewski z zespołem KULT. A dzień później Daria Zawiałow. Jest też dobra wiadomość - ciągle są dostępne bilety na oba koncerty. Warto się pospieszyć.

Czytaj więcej...

Kino Zachód zaprasza - także w plenerze!

kino zachod plenerW wakacje nie ma nudy. Kto został na miejscu powinien zapoznać się z ofertę Kina Zachód działającego w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Są różne ciekawe pozycje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. A w ten weekend ruszają pokazy premierowe w terenie. Na początek kino pod chmurką na przystani w Siadle Dolnym. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Burze nad Przecławiem i Warzymicami [DUŻO ZDJĘĆ]

Fot.A.GutowskiTo był bardzo burzowy i widowiskowy weekend. W sobotnie popołudnie i wieczór przez naszą okolicę przeszły ulewne deszcze, burze i wyładowania atmosferyczne. W niektórych miejscowościach spadł nawet mały grad. Były tęcze na tle różowego nieba oraz piękne zdjęcie przesyłane na adres redakcji oraz publikowane na naszym fanpejdżu. W niedzielne popołudnie pogoda się znowu powtórzyła.

 

Czytaj więcej...