logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zapraszamy na 1 urodziny NiUS Radia

nius radio urodzinyW imieniu pracowników Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności, a przede wszystkim zespołu NiUS Radia, zapraszamy na pierwsze urodziny naszej uniwersyteckiej rozgłośni, które odbędą się 6 grudnia (wtorek) o godz. 18.00,  w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
 
 

Czytaj więcej...

Setka kociaków czeka na nowy dom

kocieta schronisko dobra95 kotów, zarówno młodych jak i dorosłych czeka na adopcję. W Międzygminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej przebywają koty różnego umaszczenia, które od dłuższego czasu czekają na nowego właściciela. Przed nami zima, a w tym roku kotów do adopcji jest wyjątkowo dużo.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Halloween. Koniecznie zdobądź bilety!

Halloween 2014Pierwszą dużą imprezę halloweenową zorganizował Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo w Przecławiu dwanaście lat temu. Pomimo kilku przerw, udało się tą imprezę wpisać w kalendarz wydarzeń naszej gminy. W zeszłorocznej imprezie zorganizowanej w GOKSiR wzięło udział ponad 500 dzieci. W tym roku frekwencja może być jeszcze większa, stąd konieczność zaopatrzenia się w stosowne wejściówki na imprezę.

 

Czytaj więcej...

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach.

podziekowania od olafaW piątkowy wieczór mieszkaniec Przecławia Olaf Malinowski wraz z rodziną ze sceny przecławskiego goksiru podziękował wszystkim darczyńcom, którzy w ciągu całego roku wsparli finansowanie jego leczenia i rehabilitację. Były występy grupowe i solistów, zaprezentowali się uczniowie i dzieci z gminnych przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Czytaj więcej...

After Blues zagrał w Przecławiu [FOTORELACJA]

AfterBlues miniaturkaDwóch muzyków i trzy instrumenty na scenie, kilkanaście osób na całą salę, półtorej godziny wypełnione bluesem – tak właśnie prezentował się występ grupy After Blues 17 sierpnia w Gminnym Ośrodku  Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

 

Czytaj więcej...

W Przecławiu powstanie wakacyjna strefa chillout'u

miejska plaza chiloutuOd następnej soboty, czyli od 16 lipca zacznie funkcjonować na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu specjalna wakacyjna strefa chillout'u. Na niewielkiej plaży ze złotym piaskiem będzie można skosztować oryginalnych napojów ze wszystkich stron świata oraz odpocząć na leżakach do późnych godzin wieczornych.

Czytaj więcej...

Statek piracki przypłynie do Przecławia

plac zabaw do remontuPrzed nami ekspresowa modernizacja gminnego placu zabaw w okolicach szkoły podstawowej. Rostrzygnięto już przetarg na wykonawcę tej inwestycji. Zmieni się praktycznie wszystko. I wszystko ma być nowe, funkcjonalne, kolorowe i spełniać wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Jeśli w październiku będą ciepłe dni, to nasze dzieci pobawią się na pokładzie nowego... statku pirackiego.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wystawę uczniów z Technikum Kreatywnego

wystawa Już w najbliższy poniedziałek, 16 maja 2022, obędzie się wernisaż w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Swoje prace wystawiać będą uczennice i uczniowie Technikum Kreatywnego, szczecińskiej szkoły kształcącej w zawodzie Technik Fotografii i Multimediów.

 

Czytaj więcej...