medentes przeclaw

 reklama

Zaadoptuj kociaka ze schroniska !

adoptuj-kotkaPonad pięćdziesiąt małych kotków czeka do adopcji w Międzygminnych Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. To spodziewany wakacyjny wysyp młodych kociaków, ale chyba nikt nie przewidział, że będzie aż w tak dużej ilości.

 

 

 

 

Schronisko od małych kociąt pęka w szwach jest ich już ponad 55. Nie mamy miejsca dla kolejnych - mówi Radosław Krzysztofik. I apeluje w imieniu schroniska do akcji adopcyjnej. Sprawdziliśmy. Rzeczywiście kocięta są śliczne, pięknie ubarwione: czarne, biało- czarne, buraski, pręgowane, tygryski. Są milusińskie i zaczepiają każdego kto na nie spojrzy. Potrzebują i pragną domu, przestrzeni i kochających domowników.

 

Wystarczy tylko kuweta trochę, żwirku i karmy oraz 25 zł aby zostać opiekunem jednego z naszych przytulasów. Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone i odpchlone. Każdy z nich pragnie miziania, głaskania i ocierania a jak już się wtuli w nas odwdzięcza się słodkim mruczeniem - dodaje no koniec R. Krzysztofik.

 

ADOPTUJMY !

 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej
Czynne 7 dni w tygodniu 8.00 – 16.00
ul.Zwierzyniecka 1,
72-003 Dobra
Tel.508 222 247
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.schronisko.dobraszczecinska.pl

 

W związku z dużą liczbą kotków ośrodek chętnie przyjmie karmę dla kociąt najlepiej whiskas lub podobnej jakości, mleko dla kociąt oraz butelki. Przydadzą się także wszelkie akcesoria dla kotów takie jak piłeczki, legowiska, drapaki.

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej