logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Żłobek i przedszkole "Nana" zapraszają. Właśnie ruszyła rekrutacja.

nana rekrutacja 2018Akademia Maluszka "Nana" od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców oraz dzieci. Placówka mieści się w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole", gdzie w komfortowych warunkach opiekę i wychowanie znajdują dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat. Właśnie rozpoczyna się nabór dzieci do grupy żłobkowej oraz dzieci do grupy przedszkolnej - na wrzesień 2018. Warto sprawdzić bogatą ofertę oraz konkurencyjne ceny!

 

 

Doświadczenie zdobyte przez lata opierające się na wszechstronnym działaniu na rzecz prawidłowego rozwoju dzieci stanowi nasz największy atut - mówi Joanna Al Zaben, dyrektor placówki. IW naszych progach dzieci czują się jak w rodzinnym domu dzięki przyjaznej atmosferze ciepłym i pogodnym opiekunkom oraz swobodzie wyrażania siebie. Naszym celem jest ”zarażanie” dzieci miłością do edukacji poprzez zabawę zachęcania do podejmowania aktywności poznawczej.

 

Nana

Akademia Maluszka oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi połączoną z bogatym programem edukacyjnym i zapewnia bezpieczne miejsce do zabawy.  W żłobku, w ramach czesnego czeka na dzieci wiele interesujących imprez i zajęć dodatkowych. Maluszki uczestniczą w rytmice, plastyce, zajęciach z języka angielskiego, fizjoterapii oraz SMYKO-MULTISENSORYCE, która jest specjalnością tego żłobka.

Smyko-multisensoryka to zajęcia wspierające rozwój małych dzieci w oparciu w oparciu o metodę Integracji sensorycznej. Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu Aleksandry Charezinskiej. Podczas zajęć dzieci w naturalny sposób doświadczają różnych bodźców zmysłowych co odpowiednio i całościowo stymuluje ich rozwój. Zajęcia są także świetną zabawą dla maluchów jest na nich mnóstwo malowania ściskania zgniatania i nie skrępowanego poznawania świata wielozmysłowo.

Żłobek "Nana" to przede wszystkim miejsce pełne ciepła i domowej, miłej atmosfery. Wyrozumiałe opiekunki-ciocie starają się uwzględniać indywidualne potrzeby każdej pociechy, która ma prawo rozwijać się we własnym tempie. Placówka respektuje fakt, że każde dziecko ma swoje potrzeby, dążenia, zdolności i zainteresowania. I ma prawo rozwijać się we własnym dla siebie tempie. Stwarza maluszkom możliwość, aby stały się badaczami, odkrywcami i twórcami każdego dnia.

Akademia "Nana" czynna jest w godzinach od 7:00 do 17:00. Placówka serdecznie zaprasza do zapoznania się osobiście na miejscu z swoją ofertą edukacyjną. Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka na dni adaptacyjne. Właśnie trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/19 - warto sprawdzić konkurencyjne ceny! Zapraszamy do zapisów dzieci na wrzesień - ilość miejsc ograniczona. Placówka oferuje małe grupy oraz konkurencyjne ceny. Wpisowe tylko 200 zł.

Akademia maluszka "Nana"
Przecław 85c,
72-005 Przecław
Tel. 508 361 301,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nana.szczecin.pl

Pin It