logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Przedszkole i żłobek "Nana" zapraszają!

nana przeclaw5Akademia Maluszka "Nana" już od ponad 10 lat cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców oraz dzieci. Placówka mieści się w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole", gdzie w komfortowych warunkach opiekę i wychowanie znajdują dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat. Z początkiem roku rozpoczyna się nabór najmłodszych do grupy żłobkowej oraz starszych dzieci do grupy przedszkolnej. Zapraszamy do zapoznania się z atutami tej wyjątkowej placówki!

 

Pragniemy zapewnić naszym podopiecznym jak najbardziej domowe warunki oraz profesjonalną opiekę. - mówi Joanna Al Zaben, założycielka placówki. W naszych progach dzieci czują się jak w rodzinnym domu dzięki przyjaznej atmosferze ciepłym i pogodnym opiekunkom oraz swobodzie wyrażania siebie. Akademia Maluszka oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi połączoną z bogatym programem edukacyjnym i zapewnia bezpieczne miejsce do zabawy. W żłobku, w ramach jednego czesnego, czeka na dzieci wiele interesujących imprez i zajęć dodatkowych. Maluszki uczestniczą w rytmice, zajęciach z języka angielskiego, fizjoterapii oraz SMYKO-MULTISENSORYCE, która jest specjalnością tego żłobka.

nana przeclaw 2

Celem zajęć jest wspomaganie rozwoju naszych najmłodszych, rozwijanie ich naturalnych zdolności, talentów i predyspozycji. Podczas zajęć wykorzystujemy różne metody oraz formy pracy, aby pobudzić w dzieciach twórcze myślenie, pamięć i wyobraźnię – mówi dyrektor placówki Agnieszka Frydrych. Żłobek "Nana" to także bezpieczna placówka, która posiada monitoring, wyremontowane duże sale i super ciocie które z pasja poświęcają się swojej pracy ! Wyrozumiałe opiekunki-ciocie starają się uwzględniać indywidualne potrzeby każdej pociechy, która ma prawo rozwijać się we własnym tempie. Placówka respektuje fakt, że każde dziecko ma swoje potrzeby, dążenia, zdolności i zainteresowania. I ma prawo rozwijać się we własnym dla siebie tempie. Stwarza maluszkom możliwość, aby stały się badaczami, odkrywcami i twórcami każdego dnia.

nana przeclaw5

Akademia "Nana" czynna jest w godzinach od 7:00 do 17:00. Placówka serdecznie zaprasza do zapoznania się osobiście na miejscu z swoją ofertą edukacyjną. Zapraszamy do zapisów dzieci na 2019 rok - ilość miejsc ograniczona. Placówka, jako jedyna w okolicy, oferuje opiekę i zajęcia w małych grupach. Warto dodać, że przecławska placówka ciągle się rozwija. Właściciele zapraszają także dzieci do żłobka w Szczecinie przy ulicy Łuczniczej 5/2 "Wesołe Brzdące" oraz do przedszkola i żłobka "Słoneczny Sad " w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 49. Rodzice dzieci żłobkowych mają możliwość dofinansowania żłobka ze środków Szczecińskiego Bonu Opiekuńczego i Dotacji „Małe Skarby”.

Zapisy i kontakt :
Dyrektor Agnieszka Frydrych tel. 511 092 073
Właściciel Joanna Al Zaben tel. 508 361 301

Akademia maluszka "Nana"
Przecław 85c,
72-005 Przecław
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nana.szczecin.pl

Pin It