logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Kończy się remont "Biedronki". Znamy datę otwarcia.

biedronka remont 2019Trwa kapitalny remont osiedlowej "Biedronki". Sklep powiększy nieco swoją powierzchnię, zniknie żarówiasty kolor na elewacji a w środku będą nowe lady chłodnicze, stanowiska kasowe, okna i drzwi. Generalny układ stoisk będzie jednak zbliżony do poprzedniego. Ma być więcej przestrzeni, nowoczesności i więcej rozwiązań ekologicznych. A kiedy otwarcie?

 

 

Dokładnie 31 października zrobimy zakupy w zmodernizowanej "Biedronce" w Przecławiu. Jak zapewniają menedżerowie w tym dniu na klientów czekać będą atrakcje i degustacje oraz specjalne promocje na wybrane produkty.

Po gruntownym remoncie sklep zyska nowy wygląd - mówi Mariusz Wiśnik, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny m.in. za sklep w Przecławiu. Będzie zachęcać klientów m.in. elewacją w eleganckim antracycie i przeszkloną witryną. To nie wszystko, zmieni się też wnętrze placówki. Po dostosowaniu do tzw. layoutu 2.0 sklep będzie miał wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep o powierzchni sali sprzedaży 800 m² stanie się także bardziej ekologiczny, dzięki zastosowaniu w chłodziarkach i lodówkach przyjaznych środowisku gazów, jak naturalne CO2 i oświetleniu LED. W placówce działać będzie 5 kas. Obok niej funkcjonować będzie przestronny parking z 40 miejscami postojowymi.

Biedronka sukcesywnie zmienia swoje sklepy w całej Polsce. W nowych placówkach stosuje się format 2.0, który oznacza bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały m.in. wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Biedronka w Przecławiu jest czynna od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00 a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00

Pin It