ancora warzymice

 reklama

Kiedy ruszy lodowisko?

lodowiskoNikt nie spodziewał się takiej pogody w środku grudnia. Także organizatorzy pierwszego przecławskiego lodowiska. Ma być otwarte jeszcze przed świętami - ale stu procentowej pewności nie ma. Jeśli temperatura będzie po dziesięć i więcej stopni to trzeba będzie poczekać. Maksymalna zalecana przez techników to 8 stopni. Oczywiście im niższa tym lepsza.

 

 

Od dzisiaj mrozimy - mówił nam wczoraj Mariusz Skóra, dyrektor GOKSiR. Nie jestem w stanie stwierdzić ile czasu będzie to trwało bo na zewnątrz mamy wiosnę. Może uda się na weekend. Oficjalną informację podamy lada chwila.

 reklama

ostoja 1

Wszystko jest już praktycznie gotowe. Ekipa zajęła część jednego zadaszonego kortu tenisowego. Wymiar powierzchni to około 35mx15m czyli ponad 500m2 tafli do ślizgania. Lodowisko będzie wyposażone w wypożyczalnie łyżew. Mamy 100 par łyżew na początek, pingwinki dla dzieci oraz kaski. Przy lodowisku będzie funkcjonowała część cateringowa oraz punkt ostrzenia łyżew - zachęca dyrektor M. Skóra.

Lodowisko będzie funkcjonować do końca lutego - chyba że pogoda znów sprawi psikusa. Ceny mają być mocno konkurencyjne w porównaniu ze szczecińskimi lodowiskami. Dodatkowo będą także zniżki dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca.

Kiedy ruszy lodowisko? To zależy od prognozy. Długoterminowa prognoza zapowiada pierwsze przymrozki dopiero pod sam koniec grudnia.

 

lodowisko2

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej