logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Rondo Hakena Park - lista sklepów i terminy otwarcia.

ParkHakena10To już prawie finał nowej inwestycji w naszej okolicy. W najbliższych dniach ma otworzyć się kilka sklepów różnych branż. Docelowo będzie ich około dwudziestu. Od poniedziałku funkcjonuje już "Biedronka", a od środy "Rossmann". Kolejne sklepy otworzą swe podwoje w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

Budowa centrum handlowego zlokalizowanego przy rondzie Hakena rozpoczęła się we wrześniu 2018 roku i miała potrwać rok. Według pierwszych planów cała inwestycja miała być oddana w trzecim kwartale 2019 roku. Niestety był spory poślizg.

  reklama

Ostoja

Centrum handlowe "Rondo Hakena Park" zlokalizowane jest na terenie Szczecina w okolicach ulicy Południowej oraz Floriana Krygiera. Na działce o powierzchni 4 hektarów powstało kilkanaście sklepów, restauracja, stacja benzynowa oraz miejsca parkingowe. Inwestorem jest spółka DNHS Park utworzona przez firmy: DNHS Poland i Complexbud.

 reklama

Montessori 2

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz liczne ograniczenia w handlu nie będzie oficjalnego czy hucznego otwarcia Parku jako całości - pinformował inwestor. Poszczególne sklepy będą się otwierać w następujących terminach.

- Biedronka 11 maja
- Rossmann 13 maja
- Optyk 20 maja
- JBB Bałdyga 20 maja
- Owocowy Świat 20 maja
- Media Expert 21 maja
- Martes Sport 28 maja
- Krusz Bau 28 maja
- KiK 18 czerwca

Nie znany jest termin otwarcia stacji benzynowej "Orlen" oraz restauracji "Burger King". Także co do pozostałych punktów jeszcze nie ma sprecyzowanej daty otwarcia.

Pin It