logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Czas na grillowanie – kolekcja grilli Leroy Merlin

Grilowanie LeroyMerlin KolbaskowoGrillujemy! Od pierwszych dni maja do końca września przenosimy się z kuchnią do naszych ogrodów. Starannie wybieramy grilla, kupujemy akcesoria do pieczenia steków, szaszłyków, całych kurczaków, ryb, soczystych warzyw czy pizzy. Potrawy marynujemy i przyprawiamy, tak żeby były jeszcze pyszniejsze. Wreszcie – w gronie rodzinnym odpalamy grilla i relaksujemy się w ogrodzie.

 

 

 

Grilowanie LeroyMerlin4

 

Co zrobić żeby biesiada pod chmurką stała się kulinarnym wydarzeniem?

Po pierwsze wybierz odpowiedniego dla siebie grilla. Najpopularniejsze to stosunkowo niedrogie i proste w obsłudze grille węglowe. Jednak mają kilka wad: wymagają stałego nadzoru, dosypywania węgla. Węgiel brudzi ubranie, dym gryzie w oczy i drażni sąsiadów. Dlatego coraz częściej poleca się grille gazowe, które nie emitują dymu. Łatwo je rozpalić i obsługiwać. W zależności od modelu mają od 2 do 6 palników, wbudowany termometr, pozwalają na łatwe grillowanie potraw wymagających różnych temperatur gotowania, dodatkowo boczny palnik do podgrzewania np. sosu. Mogą być wyposażone w żeliwną płytę do warzyw, lampkę umożliwiającą gotowanie po zmroku. Komfort grillowania, również na tarasie czy balkonie, zapewnić może grill elektryczny. Podobnie jak grill gazowy, jest wygodny w użyciu, pozwala na regulowanie temperatury i równomiernie przypieka grillowane potrawy.

 

Grilowanie LeroyMerlin1

1. Grill węglowy 40x32 cm Icarus Naterial, 2. Grill węglowy śr. 54 cm Phoenix Naterial, 3. Grill węglowy Angular XXL 71x46 cm z żeliwnym rusztem,  4. Grill elektryczny 2000 W Mastergrill&Party o średnicy rusztu 48 cm, 5. Grill węglowy 57,5x42 cm Angular Activa.

 

Po drugie zadbaj o niezbędne akcesoria; tacki do grillowania, uchwyt do pieczenia warzyw, ryb,  szczypce, łopatki, kamień do pizzy, stojak do pieczenia kurczaka. Aby grillowane mięso, ryby i owoce morza były bardziej soczyste, możesz skorzystać z kamienia z soli himalajskiej.

 

Grilowanie LeroyMerlin2

6. Grill gazowy Triton 12202 Landmann 15 kW z 4 palnikami tubowymi i  bocznym do gotowania, 7. Grill gazowy Kenton Naterial 10,5 kW na 3 palniki, 8. Grill gazowy Miton 12207 Landmann 17 kW na 4 palniki, 9. Grill gazowy Broil King Crown 440, 15 kW z czterema palnikami głównymi jednym bocznym.

 

Po trzecie nie zapomnij o dobrym humorze. Relaks w ogrodzie wynagrodzi wszystkie przygotowania. Smacznego!

 

W najnowszej kolekcji wiosna – lato 2020 Leroy Merlin znajduje się wiele modeli grilli i akcesoriów do grillowania. Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl.

 

 

Pin It