ancora warzymice

 reklama

Spływ kajakowy jednak się odbędzie!

splyw kajakowy Gmina Kołbaskowo zaprasza do wzięcia udziału w „Polsko-niemieckim spływie kajakowym szlakami Odry”, który odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2020 roku w Siadle Dolnym. To kontynuacja już pięcioletniej tradycji organizacji spływów kajakowych międzyodrzem. Tym razem impreza odbędzie się w zredukowanej ilości uczestników. Ale się odbędzie!

 

 

 

V Gminny Spływ Kajakowy Międzyodrzem zaplanowany był pierwotnie na 23 maja. Niestety, został odwołany. Jednak przy obecnych przepisach dotyczących znoszenia kolejnych obostrzeń sanitarnych, tego typu wydarzenie plenerowe może się odbyć.

Oprócz spływu kajakami, organizator przewidział także rajd na orientację. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, a to m.in. zasługa unijnemu dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

  reklama

Ostoja

  reklama

Tasso

Spływ kajakowy po Międzyodrzu odbędzie się na trasie od śluzy w Siadle Dolnym, Międzyodrzem do śluzy Ustowo i powrót rzeką Odrą do Siadła Dolnego. Trasa rajdu na orientację jest oczywiście tajemnicą i będzie podana w formie mapy uczestnikom na krótko przed startem.

Bardzo ważne! W „Polsko-niemieckim spływie kajakowym szlakami Odry” oraz w Rajdzie na orientację mogą wziąć udział osoby, które wcześniej zgłosiły chęć udziału w wydarzeniu. Limit zgłoszeń jest ograniczony i decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów na stronie www.kolbaskowo.pl

 

splyw plakat 2020

 

A tak wyglądał spływ w latach 2015-2019

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej