logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

1% dla Pawła Wichrowskiego

pawel 1procent podatkuTo był najgorszy dzień w Jego życiu. 14 grudnia 2020 przecławski policjant upadł podczas ćwiczeń na ziemię z dużej wysokości. Przez kilka tygodni leżał na oddziale urazów wielonarządowych w szczecińskim szpitalu. Apelowaliśmy o oddawanie krwi, o wpłacanie na rehabilitację na portalu zrzutka.pl oraz o udział w licytacjach na fejsbuku. Dziś apelujemy o wpłacenie 1% podatku na Pawła Wichrowskiego. Właśnie rozpoczyna rehabilitację w Otwocku.

 

 

Jak co roku namawiamy naszych czytelników do pomocy jednym procentem "po sąsiedzku". Można oczywiście pomagać wielu organizacjom pożytku publicznego z całego kraju - wybór jest ogromny. Ale warto zastanowić się czy nie pomóc komuś kogo znamy i mieszka obok nas.

  reklama

Hair-House

 

Nasz Paweł po bardzo długich i niepewnych dla nas dniach wreszcie dotarł do jedynego takiego specjalistycznego ośrodka w Otwocku - informuje portal przeclaw24 jego rodzina. Czeka go bardzo długa, trudna i wymagająca rehabilitacja. Pobyt Pawła w ośrodku jest niestety bardzo kosztowny ale tylko dzięki w pełni profesjonalnej opiece może odzyskać sprawność. Dzięki uprzejmości portalu chcielibyśmy także podziękować za każde okazane wsparcie, za każde dobre słowo i za każdy uśmiech w naszą stronę.

Ciągle trwają na rzecz Pawła licytacje na grupie facebukowej pod nazwą "Licytacje dla Pawła" pod adresem https://www.facebook.com/groups/1575236536008808 oraz prowadzona jest zrzutka pod adresem
https://zrzutka.pl/na-walke-o-zycie-zdrowie-i-pelna-sprawnosc-pawla

  reklama

Jas

 

Dodatkowo niedawno uruchomiono zbiórkę 1% podatku w ramach Fundacji Anioły Sportu. Aby przeznaczyć swój 1% podatku w rocznej deklaracji należy pod jej koniec wpisać w odpowiednie rubryki: KRS 0000414735 z dopiskiem (CEL SZCZEGÓŁOWY) "dla Pawła"

Fundacja Anioły Sportu jest Organizacją Pożytku Publicznego od 2 września 2018. Mieści się w Szczecinie przy alei Papieża Jana Pawła II 32/10

 

Pin It