logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zaproszenie na Dzień Wody do Przecławia

dzien wody Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować. Już w najbliższą sobotę na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławi będą czekały różne atrakcje związane z tym świętem. Będzie edukacyjnie, ekologicznie i ciekawie dla osób w każdym wieku. Tej atrakcji nie można przeoczyć.

 

 

20 marca zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców - mówi Katarzyna Pawlak z GOKSiR - będzie "wodne koło fortuny", konkursy oraz ciekawostki na temat wody poprowadzone przez przedstawicieli Wód Polskich Szczecin oraz ciekawe stoiska.

Na eko-stoisku Decathlon Szczecin każdy gdzie będzie możliwość poznania różnych produktów pochodzących z recyklingu (np. polar zrobiony dzięki recyklingu butelek plastikowych) oraz dokonania zakupu produktów z darmową dostawą do domu. Będzie można także porozmawiać z członkami ekipy Decathlon Szczecin, o tym jakie planują działania związane z ochroną środowiska.

  reklama

Hair-House

 500 250 starostwo zyczenia

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów. Światowy Dzień Wody obchodzony jest od 1993 roku. Propozycja jego ustanowienia padła rok wcześniej podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCED). Zatwierdziło ją Zgromadzenie Ogólne ONZ. Od lat w obchodach Dnia aktywnie uczestniczy również Unia Europejska.

 

dzien wody zaproszenie

 

AKTUALIZACJA 2021-03-17

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANIE ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIA PANDEMICZNE WPROWADZONE W DNIU DZISIEJSZYM!

Pin It