logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Daria Zawiałow i Kult w Przecławiu - są jeszcze bilety!

daria zawialowRozkręca się letnia scena koncertowa przy przecławskim Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. W ten weekend odwiedzą nas dwie gwiazdy dużego formatu. Najpierw będzie to Kazik Staszewski z zespołem KULT. A dzień później Daria Zawiałow. Jest też dobra wiadomość - ciągle są dostępne bilety na oba koncerty. Warto się pospieszyć.

 

 

O ile wszystko będzie w porządku to Kazik Staszewski wraz z zespołem przyjedzie do Przecławia w piątek wieczorem. Koncert był już kilka razy przełożony i miejmy nadzieję, że w końcu do niego dojedzie. Organizatorzy zapewniają, że wszystkie wejściówki zakupione na październik zeszłego roku, a potem luty i czerwiec jak najbardziej obowiązują.

Dowodzona przez Kazika Staszewskiego formacja gra nieprzerwanie od prawie 40 lat, a w ostatnim czasie przeżywa kolejną już młodość i wzrost zainteresowania ze strony publiczności. Zespół w 2019 roku zagrał rekordowy koncert podczas festiwalu Pol’And’Rock, a wydawnictwo z materiałem z tego występu zasłużenie wylądowało niedawno na szczytach list sprzedaży. Podczas koncertów Kultu widzowie mogą usłyszeć takie przeboje jak “Baranek”, “Arahja”, “Mieszkam w Polsce”, “Po co wolność” i wiele innych.

Sam koncert odbędzie się w piątek 16 lipca o godzinie 20:00. Ale na teren koncertowy będzie można wejść już od godziny 18:00

Bilety dostępne pod adresem: https://ticketos.pl/event/3650/kult-przeclaw-

reklama

500 250 KEPS Warzymice

Dzień później, w sobotę o godzinie 20:00 na scenie pojawi się Daria Zawiałow, która będzie promować swój najnowszy album zatytułowany "Wojny i Noc"

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Bilety w cenie 89 zł dostępne pod adresem: https://ticketos.pl/event/3670/daria-zawialow-przeclaw-k-szczecina-2021

  reklama

Hair-House

 

A już w sierpniu w Przecławiu Lady Pank oraz Beata i Bajm... 

fot: www.facebook.com/dariazawialow

Pin It