logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zapraszamy na Halloween. Koniecznie zdobądź bilety!

Halloween 2014Pierwszą dużą imprezę halloweenową zorganizował Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo w Przecławiu dwanaście lat temu. Pomimo kilku przerw, udało się tą imprezę wpisać w kalendarz wydarzeń naszej gminy. W zeszłorocznej imprezie zorganizowanej w GOKSiR wzięło udział ponad 500 dzieci. W tym roku frekwencja może być jeszcze większa, stąd konieczność zaopatrzenia się w stosowne wejściówki na imprezę.

 

 

 

Już od jutra, 12 października w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu będzie można odebrać bezpłatne bilety na halloweenową imprezę. Są one przeznaczone dla mieszkańców gminy Kołbaskowo, którzy posiadają Kołbaskowską Kartę Mieszkańca. Wydawanie bezpłatnych wejściówek zakończy się 19 października. My jednak nie polecamy czekania na ostatnią chwilę.

  reklama

Fruktolinka

 

Dzień później, 20 października uruchomiona zostanie sprzedaż biletów wstępu dla osób nie posiadających Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca. Ponieważ na całej imprezie obowiązywać będzie limit uczestników - nie polecamy czekać z zakupem biletów. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące całej imprezy oraz sposobie dystrybucji wejściówek pod adresem
https://kolbaskowo.pl/files/file_add/download/514_regulamin-halloween.pdf

  reklama

Hair-House

 

Dziesiąta gminna impreza halloweenowa w Przecławiu odbędzie się 29 października 2022. W popołudniowym programie moc atrakcji. Będą zabawy i konkursy, gra terenowa, występ iluzjonisty, przekąski oraz tradycyjne słodycze albo psikusy! Będzie m.in. gra terenowa, która odbywać się na będzie na terenie GOKSiR w godzinach 14:00-15:00. Zapisy prowadzone będą w dniu imprezy i obowiązywać będzie limit zgłoszeń. Gra prowadzona będzie w drużynach składających się z minimum 3 i maksymalnie 6 uczestników.

reklama

Auchan rekrutacja

 

Organizator: GOKSiR Przecław i Gmina Kołbaskowo przypomina że:
- bilet musi posiadać każda osoba, która wchodzi na teren wydarzenia (zarówno dziecko, jak i jego opiekun).
- wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia.
- przed wejściem na wydarzenie wszyscy uczestnicy okazujący się biletem bezpłatnym zobowiązani są do przedstawienia ważnej Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca wraz z ważnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem (wymóg posiadania dokumentu tożsamości nie dotyczy dzieci przed ukończeniem 7-go r.ż.)
- Osoby posiadające bezpłatną wejściówkę, które nie przedstawią ważnej KKM oraz dokumentu ze zdjęciem nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.
- Uczestnicy, którzy w dniu wydarzenia nie będą mieli ukończonego 18 roku życia, zobowiązane są do udziału w wydarzeniu z pełnoletnim opiekunem, który jest za nich w pełni odpowiedzialny.

 

halloween 2022

Fot: Halloween 2014

Pin It