medentes przeclaw

 reklama

Wypełnij ankietę czytelnika biblioteki

wypelnij-ankieteAby określić oczekiwania i potrzeby w zakresie czytelnictwa mieszkańców gminy oraz poprawić jakość pracy bibliotek, pani dyrektor Anna Boczek opracowała ankietę skierowaną do obecnych jak i przyszłych czytelników bibliotek w Kołbaskowie i Przecławiu. Dla wygody internautów przygotowana została także w formie elektronicznej. Należy przeczytać uważnie wszystkie pytania i anonimowo udzielić na nie odpowiedzi.

 

 

W bibliotece w Przecławiu można wrzucać wypełnioną ankietę do skrzynki (w Kołbaskowie obecnie trwa remont, więc biblioteka jest nieczynna), lub wypełnić ją w wersji online przygotowanej przez nasz portal. Ankieta będzie także dostępna w wersji do pobrania na stronie Urzędu Gminy w Kołbaskowie oraz na stronie biblioteki. Na odpowiedzi czekamy do 15 grudnia.

Ankieta podpowie nam jakie książki należy zakupić - mówi P. Anna Boczek - jakich autorów preferują czytelnicy starsi i młodzież, po jakie czasopisma najchętniej sięgają ankietowani. Przymierzamy się także do wprowadzenia nowej formy czytelnictwa tzw. książki mówionej (audiobooki), które na pewno pozwolą ludziom starszym oszczędzić wzrok. Tej kwestii też dotyczy jedno z pytań. Również jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi ze strony czytelników dotyczące pracy bibliotek.
Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymogą czytelniczym naszej lokalnej społeczności, i przekonać do czytania książek, które wzbogacają nasze życie bo przecież jak pisał Umberto Eco - "Kto czyta książki, żyje podwójnie"
Poza ankietą zapraszamy Państwa na wystawę malarstwa dwóch Pań malarek,Wiesławy Siebert oraz Doroty Szynkaruk, z koła "Indygo" którą można oglądać do końca listopada. Zachęcam także do śledzenia naszej strony internetowej, na której na bieżąco umieszczamy informacje dotyczące tego co się dzieje w naszych bibliotekach.

 

ANKIETA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ - DO WYPEŁNIENIA ON-LINE - DOSTĘPNA JEST TUTAJ

ANKIETA DO POBRANIA, WYDRUKOWANIA I WRZUCENIA DO SKRZYNKI - DOSTĘPNA JEST TUTAJ

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

BIURO NIECZYNNE
TELEFONICZNE WYSTAWIANIE POLIS
PN - SO 9:00 - 19:00
TEL: 918-521-325, 531-777-789
E-MAIL: INFO@AGENCJAUFO.PL

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej