Wybory Prezydenckie - gdzie głosujemy ?
Wybory Prezydenckie już 20 czerwca. Podpowiadamy gdzie można głosować. Mamy 5 obwodów, 7589 uprawnionych do głosowania. Lokale wyborcze będą czynne od 6.00 do 20.00 (nie do 22.00 tak jak w poprzednich latach)
W związku z uchwałą Nr XXXII/384/10 Rady Gminy Kołbaskowo z dnia 30 kwietnia 2010 r. zmieniającą uchwałę w sprawie podziału gminy Kołbaskowo na obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów, Wójt podał do wiadomości publicznej informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych na obszarze gminy Kołbaskowo w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.
NUMER OBWODU |
GRANICE OBWODU |
SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ |
1 |
Kamieniec, Kamionki, Kołbaskowo, Kurów, Moczyły, Pargowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Smolęcin |
Urząd Gminy Kołbaskowo tel. 91-311-95-53 |
2 |
Barnisław, Będargowo, Bobolin, Karwowo, Ostoja, Przylep, Rajkowo, Stobno, Warnik |
Szkoła Podstawowa w Będargowie tel. 91-311-74-52 |
3 |
Przecław do numeru 60, Przecław Aleja Kasztanowa, Smętowice, Ustowo |
Zespół Szkół w Przecławiu tel. 91-311-76-08 |
4 |
Przecław od numeru 61 do końca |
Zespół Szkół w Przecławiu tel. 91-311-73-76 |
5 |
Warzymice |
Zespół Szkół tel. 91-431-56-47 |
Lokale Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 4 i 5 w Przecławiu dostosowane będą do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
UWAGA Wszystkie lokale wyborcze czynne będą w dniu głosowania - 20 czerwca 2010 r. w godzinach od 600 do 2000.
Lista kandydatów na urząd Prezydenta RP:
JUREK Marek, lat 49, wykształcenie wyższe historyczne, wykonujący zawód historyka, miejsce pracy: Fundacja Św. Benedykta, zamieszkały w Wólce Kozodawskiej gmina Piaseczno, członek Prawicy Rzeczypospolitej;
www.marekjurek2010.pl
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, lat 61, wykształcenie wyższe prawnicze, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Warszawie;
www.kwjaroslawakaczynskiego.pl
KOMOROWSKI Bronisław Maria, lat 58, wykształcenie wyższe historyczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Warszawie, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej;
www.bronislawkomorowski.pl
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, lat 67, wykształcenie wyższe filozoficzne, wykonujący zawód publicysty i wydawcy, miejsce pracy: Oficyna Konserwatystów i Liberałów, zamieszkały w Józefowie, powiat otwocki, członek partii politycznej Wolność i Praworządność;
www.kw-jkm.pl
LEPPER Andrzej Zbigniew, lat 56, wykształcenie średnie, wykonujący zawód rolnika, miejsce pracy: własne gospodarstwo rolne, zamieszkały w Zielnowie gmina Darłowo;
www.kw-andrzejaleppera.pl
MORAWIECKI Kornel Andrzej, lat 69, wykształcenie wyższe w zakresie nauk fizycznych, emerytowany nauczyciel akademicki, zamieszkały we Wrocławiu;
www.kornelmorawiecki-razem.pl
NAPIERALSKI Grzegorz Bernard, lat 36, wykształcenie wyższe politologiczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Szczecinie, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej;
www.napieralski.com.pl
OLECHOWSKI Andrzej Marian, lat 62, wykształcenie wyższe ekonomiczne, wykonujący zawód ekonomisty, miejsce pracy: samodzielna działalność gospodarcza, zamieszkały w Warszawie, który złożył następujące oświadczenie: byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów powołanej ustawy;
www.olechowski.pl
PAWLAK Waldemar, lat 50, wykształcenie wyższe techniczne, zajmujący kierownicze stanowisko państwowe, pełniący funkcję Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, zamieszkały w Kamionce gmina Pacyna, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego;
www.prezydentpawlak.eu
ZIĘTEK Bogusław Zbigniew, lat 45, wykształcenie średnie, wykonujący zawód polityka, miejsce pracy: Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80", zamieszkały w Markowiźnie gmina Ogrodzieniec, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.
www.zietek.org
Składach obwodowych komisji wyborczych z uwzględnieniem pełnionych funkcji
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Kołbaskowie
1. William Łaszcz - Przewodniczący
2. Zbigniew Osiewicz - Zastępca Przewodniczącego
3. Adela Ewangelu - członek
4. Andrzej Gieniusz -członek
5. Danuta Strąkowska - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Będargowie
1. Joanna Lepiesza - Przewodniczący
2. Ireneusz Kowalczyk - Zastępca Przewodniczącego
3. Henryk Bardyn - członek
4. Rafał Krzywicki - członek
5. Mariusz Kuźniewski - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Przecławiu
1. Aneta Krzyszycha - Przewodniczący
2. Marta Bernatowicz - Zastępca Przewodniczącego
3. Ewelina Pałys - członek
4. Przemysław Pawelczuk - członek
5. Monika Wątróbka - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Przecławiu
1. Małgorzata Szczudło - Przewodniczący
2. Małgorzata Śmiglicka - Zastępca Przewodniczącego
3. Joanna Mirowska - członek
4. Mirosław Pasterski - członek
5. Adrianna Weretyńska-Nowak - członek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Przecławiu
1. Rafał Krutow - Przewodniczący
2. Anna Gregorczyk - Zastępca Przewodniczącego
3. Elżbieta Manikowska - członek
4. Marek Pietraszun - członek
5. Violetta Steliga - członek