logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Mamy 5 kandydatów na Wójta

urna-W tegorocznych wyborach samorządowych o najwyższe stanowisko w naszej Gminie ubiega się 5 kandydatów.  To dość dużo - dla przykładu w Gminie Dobra kandydują tylko 2 osoby a w Gminie Nowe Warpno - 1. Mamy w czym wybierać - 1 Pan i 4 Panie,  4 bezpartyjnych i 1 z Partii, wszyscy mieszkaja w naszej gminie i mają wyższe wykształcenie. Ale tak już na poważanie - to jest jeden z najważniejszych wyborów - wybierzmy osobę aktywną, która sprawdziła się w swojej poprzedniej działalności,  aby była niezależna w swoich decyzjach i kierowała się wyłącznie dobrem mieszkańców.  Wybory już 21 listopada. Wybierzmy mądrze. Pójdźmy głosować bez względu na pogodę, odległość do lokalu wyborczego. Przypomnijmy sąsiadom i znajomym o głosowaniu. To jest nasza "mała ojczyzna" - wybierzmy naszego lokalnego prezydenta.

 

 

Poz. Nazwisko Imiona Wiek Wykształcenie Partia Komitet Miejsce zam.
1 Jabłoński Henryk 60 wyższe
KWW Henryka Jabłońskiego Dla Gminy... Będargowo
2 Krzywicka Dorota 39 wyższe
KWW Doroty Krzywickiej Siadło Dolne
3 Rybakiewicz Anna Małgorzata 36 wyższe humanistyczne członek PO RP KW Platforma Obywatelska RP Warzymice
4 Schwarz Małgorzata 43 wyższe
KWW Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo Siadło Górne
5 Wesołowska-Kośmider Izabela 37 wyższe-ekonomiczne
KWW Izabeli Wesołowskiej-Kośmider Warnik

 

Kompletne zestawienia kandydatów na wszystkie stanowiska do podbrania na naszej stronie w menu "zawsze pod ręką" - lub przez ten link