logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Niedziela, 5 Grudnia - II tura wyborów

GosiaKontraIzaW najbliższą niedzielę II tura wyborów - głosujemy na wójta. Tym razem wybór jest bardzo prosty - 1 mała kartka, 2 nazwiska i 1 krzyżyk. W dogrywce, która odbędzie się 5 grudnia udział wezmą : Małgorzata Schwarz i Izabela Wesołowska-Kośmider. Pani Małgorzata Schwarz startuje z Komitetu Wyborczego Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, który uzyskał 6 mandatów w Radzie Gminy. Z wynikiem 33,06% wygrała pierwszą turę. Pani Izabela Wesołowska-Kośmider startuje z własnego Komitetu Wyborczego który uzyskał 2 mandaty w Radzie Gminy. Z wynikiem 22,31% zajęła drugie miejsce.

 

Nasz lokal wyborczy mieści się tam gdzie zawsze - czyli w Zespole Szkół Podstawowych w Przecławiu, głosujemy od 8.00 do 22.00. W trakcie ciszy wyborczej postaram się podać dane o frekwencji z godziny 10.00 15.00 i 19.00. Po zakończeniu głosowania, prawdopodobnie po północy,  będą udostępnione informacje o ilości głosów oddanych na poszczegółne kandydatki, wtedy postaram się podać nieoficjalne dane ze wszystkich 5 Okręgowych Komisji Wyborczych.

Co do kandydatek to chyba są znane mieszkańcom, każdy z pewnością ma swoją faworytkę. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to zapraszam na dwie strony internetowe : malgorzataschwarz.pl oraz izawesolowska.pl .

Pin It