logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Podziękowania dla wyborców

schwarz-Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Kołbaskowo!
Serdecznie dziękuję za poparcie udzielone mi 5 grudnia, w II turze wyborów samorządowych. Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy oddali na mnie głos oraz pomagali mi i wspierali mnie podczas trudnej kampanii wyborczej. Dziękuję również tym z Państwa, którzy oddali głos na moją kontrkandydatkę,  a którzy poprzez swój udział w wyborach dali dowód obywatelskiej dojrzałości.

Państwa udział w tych wyborach jest potwierdzeniem mojej wiary, że w naszej Gminie możliwe są zmiany na lepsze. Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Wyrażona przez Was wola zmian i nadzieja na lepsze jutro - zobowiązuje. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać  sumiennie i należycie, a danego mi zaufania nie zawieść. Obiecuję pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Państwa oczekiwania. Wierzę, że poprzez swój wybór, daliście sobie Państwo, niespotykaną szansę na nowe, lepsze życie. Tej szansy nie możemy zmarnować.
Wspierają mnie wspaniali, wybrani przez Państwa radni - ludzie, którym leży na sercu dobro naszej Gminy i jej mieszkańców. Oni   również postarają się nie zawieść Państwa oczekiwań. Czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Moim niedawnym konkurentom z całego serca życzę dalszej aktywności w działaniach na rzecz naszej Gminy i jej mieszkańców. Mam nadzieję, że staną się oni moimi sprzymierzeńcami.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za zaufanie i poparcie!
Małgorzata  Schwarz