logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Seniorzy pożegnali karnawał - fotorelacja

bal seniora 2016Tegoroczny karnawał jest wyjątkowo krótki. Już za kilka dni tłusty czwartek i śledzik. Gminne Bale Seniora zawsze odbywały się pod koniec karnawału i zwykle było to w lutym. W tym roku imprezę gmina zorganizowana została 27 i 28 stycznia. W zajeździe "U Śnieżków" w Smolęcinie seniorzy bawili się doskonale. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

 

 

Zainteresowanie ze strony najstarszych mieszkańców zawsze było duże, dlatego imprezy muszą się odbywać w dwóch turach. Pierwsza impreza odbyła się w środę, od godz 18.00 do 23.00 bawili się na niej seniorzy z Karwowa, Kurowa, Ostoi, Rajkowa, Przylepu, Przecławia, Siadła Górnego, Ustowa i Warzymic. Dzień później zajazd w Smolęcinie gościł mieszkańców Barnisławia, Będargowa, Bobolina, Kamieńca, Kołbaskowa, Moczył, Pargowa, Smolęcina, Stobna i Warnika. Uczestnicy jak zawsze mieli zapewniony transport przed i po imprezie.

To był piękny bal, tylko nogi strasznie bolą - mówi Pani Mirosława. Eleganckie stroje, ładny lokal. To mój drugi raz, byłam w zeszłym roku na balu, który odbył się w Szczecinie. W Smolęcinie myślę, że jest jeszcze lepiej.

A jak widać na zdjęciach seniorzy to się potrafią bawić. Pierwsze tańce na parkiecie były jeszcze przed podaniem obiadu. Tegorocznym hitem był występ Młodzieżowej Grupy Teatralnej, która specjalnie na tą okazję zmodyfikowała do wersji muzycznej przestawienie "Fałszywy Wnuczek". A zaśpiewany przez Karolinę Nestorowicz przebój "Niech żyje bal" wprowadził gości w szampańskie nastroje.

W tym roku do Smolęcina przyjechała specjalna foto-budka akcesoriami w której każdy uczestnik balu mógł sobie zrobić ciekawe zdjęcie.

Zdjęcia dzieki uprzejmości redakcji www.kolbaskowo.pl

 

Pin It